Ik lust echt bijna alles. Ben een super makkelijke eter. Maar wat ik echt niet te bikken vind is spinazie à la crème.. Bughhhh. Verse spinazie in de wok of in een gerecht vind ik heerlijk. Maar die plakkerige doorgekookte zooi echt... bah bah bah.
ik eet eigenlijk alles gewoon, niks wat ik niet weg krijg. Ik drink alleen geen melk.. bluhhh.. zo goor.
tja en mijn broer heeft in het buitenland wel eens gefrituurde vogelspin gegeten, en een ei met een embryo er in.... dat lijkt me best goor.. maar ik denk dat dat soort dingen niet bedoeld werden hier
Verrek, hahaha, ik besef me ineens dat er inderdaad meer is wat ik niet lust! Sandwichspread... Bleh! Margarine, red bull... Jemig, ik bad er helemaal niet aan gedacht. Is voor mij eigenlijk ook geen eten, ik koop het nooit.
Ik vind niet veel niet lekker maar wat ik echt echt echt echt niet lust is Haring brrrr Ik kan ook niet begrijpen dat mensen daar van kunnen genieten. Als ik het ze ook zie eten of ik ruik die geur dan ga ik letterlijk kokhalzen.
jaaaa, echt 35 (ik weet het nog heel goed haha) Alle kindjes in zijn klas kwamen, ze waren met 13 geloof ik, met 3 hulpmoeders erbij, en hij wilde zo graag pannekoeken eten dat ik ze, ondanks dat ik het vreselijk smerig vond ruiken etc gewoon gebakken heb.Is ook de enige keer in mijn leven geweest dat ik pannekoeken gebakken heb, normaal at hij ze bij mijn moeder of schoonmoeder, omdat ik het zo vies vind. tegenwoordig bakt hij ze af en toe zelf, maar die lucht....bah
Erwtensoep met stip op 1! Van alleen de geur kan ik al overgeven, zo erg!!! Pindakaas Orgaanvlees Blauwader kazen
Ik geloof niet dat er eten is waar ik echt van ga kokhalzen, maar als ik goed nadenk ik er genoeg waar ik niet van houd. Houdbare melk, noga, marsepein, slagroom, pindasaus uit een potje, rabarber (en al helemaal met suiker, jakkes), van die hele vette kip uit de oven, de meeste zoete drankjes, de plastic cheddar die ze bij veel supermarkten verkopen.
Misschien lust ik een hoop maar probeer niks, sowieso geen orgaan vlee, schelp dieren of bepaalde vis. Bleh.. Wat de boer niet kent... Eet hij niet