In tegenstelling tot de meeste meiden hier kun je het vlees bij mij niet aanslepen. Vooral rundvlees vind ik erg lekker. Vroeger aten 2 a 3 keer per week vegetarisch, dat vind ik nu geen eten. Verder drink ik sinds een week of 3 pas weer koffie en dan met mate. Chocolade smaakt ook sinds een week of dire weer matig. Sowieso vind ik zoetigheid niet lekker meer. Tarwebrood is ook erg vies geworden sinds ik daar een keer heel erg ziek van ben geworden. Mijn tics wisselen per week ongeveer. Eerste weken alleen mandarijnen, vind ik nu niet lekker meer. Nu veel soep.
noodles....kon me er voor de zwangerschap helemaal lens in eten....maar alleen al van de geur ga ik nu al over mn nek en de frituurpan staat me tegen...alleen al het idee aan een kroket of frikandel...blegh
Koffie, eerst liters maar sinds zwangerschap bbrrr alleen het idee. heel soms s'avonds 1 kopje en vlees, dan heb ik gekookt en dan hoef ik mn vlees niet dan wil ik alleen maar mn groente en aardappels maar wel met een kuiltje jus dat dan wel weer. Chocolade, het idee van chocolade eten staat me tegen dus begin ik er niet aan. Verder dingen die ik de ene week heerlijk vind en de andere week van gruwel hihihi
Hier krijg ik echt geen biefstuk met frietjes meer door mijn keel. Stom, vroeger lustte ik dat echt graag en nu wordt ik al mottig van de geur van boter in de pan en dan vlees erin
Vlees en dan vooral varkensvlees, ik ga echt kokhalzen van die lucht! Koffie lust ik ook niet meer en ik word er misselijk van. De geur van broccoli verdraag ik ook niet en ik vind het ook echt niet meer te eten. Verder ben ik ineens gek op appelsap, maar een appeltje krijg ik weer niet weg. Ik eet erg weinig en in kleine beetjes op het moment ben dan ook al 4 kilo afgevallen, maar daar probeer ik me maar niet al te druk over te maken.
Vis! Wel onhandig aangezien dat nu juist heel gezond is, dus slik ik nu visoliecapsules. Verder maak je me nu wel blij met hollandse pot, terwijl ik daar voor de zwangerschap echt geen fan van was.