nemen jullie dan op? er is onder tussen al 4x gebeld door mijn schoon ouders maar ik heb zooooo geen zin in dat gelul daar bij komt dat ze gister een k streek hebben geleverd (zijn waarschijnlijk op vakantie als de kleine geboren word en komen niet terug) dat ik er dus echt geen zin in heb en dus gewoon niet op neem. nu zat ik me af te vragen. nu doe ik het wel vaker als ik geen zin heb in een bepaald persoon. kan ook mijn eigen moeder zijn of een kennis of een collega van vriendlief. als ik geen zin heb neem ik gewoon niet op. ik ben benieuwd hoe jullie dat doen
ja meestal neem ik wel op.. vind het soms zielig als mijn ouders bellen en ik heb geen zin in... voel ik me schuldig... ben ook net een week aan het samenwonen... misschien is dat het..
haha lekker niet opnemen bij mij bellen iedereen altijd op me mobiel En als ik geen zin heb om te praten, dat is het bij mij meer niet echt dat ik geen zin heb in die persoon, dan sms ik soms meteen van ik kan nu niet bellen dus sms ff haha Werkt erg goed!
Ik doe hetzelfde... als ik geen zin heb in een telefoontje neem ik niet op. Maar als mensen meerdere keren achter elkaar bellen zou ik toch opnemen omdat ik zou denken dat het om iets belangrijks gaat
Ik neem dan ook niet op hoor. Ze moeten maar mijn voicemail inspreken als het dringend is en anders een andere keer bellen. Heb ooit een discussie gehad met een vriendin die het vervelend vond dat ik niet terugbelde als ik een gemiste oproep had. Ik ben van mening dat als zij mij wil spreken, ze maar terug moet bellen. Of inderdaad mijn voicemail in moet spreken.
Mijn moeder of broer zus neem ik altijd op. Goede vriendinnen ook altijd.. maar verder wil ik ook weleens gewoon even niet opnemen.
Dan neem ik ook niet op, als ze steeds terugbellen laat ik de oudste opnemen en zeggen dat ik slaap (wat meestal zo is als ik niet op wil nemen haha)
Als ik geen zin heb in die persoon.. neem ik niet op. Doe ik ook regelmatig bij onbekende nummers. soms staat mijn kop er gewoon niet naar.. dat ik een mobiel heb betekend niet dat ik ten alle tijde ook bereikbaar moet zijn.
Als ik gebeld wordt (door mijn schoonmoeder) en ik heb geen zin in haar, dan neem ik gewoon niet op Als mn ouders bellen, dan neem ik wel op. Of ik moet net in de winkel staan of in de auto zitten, dan bel ik ze later wel terug.
nee dan neem ik niet op , als het dringend is bellen ze mijn man maar , die neem ik nm wel altijd op liefs edith mama van mees*
als ik word gebeld zonder nummer neem ik sowieso niet op. en als er wel een naam of nummer bij staat en ik heb geen zin neem ik ook niet op haha.
als ik word gebeld neem ik meestal wel op.. vraag dan wel na het hallo hoe gaat het. of het belangrijk is omdat ik bezig ben met iets(ofwel k heb boeiendere dingen te doen) als het dan belangrijk is krijg je niet eerst een heel verhaal en kunnen ze me nooit kwalijk nemen dat ik niet opneem als er echt wat is..
Als ik geen zin heb om te bellen (maakt niet uit met wie...) neem ik niet de telefoon op...vaak bel ik dan later terug
ik moet zeggen dat ik het niet vaak heb, maar als het dan toch eens gebeurd, dan neem ik idd niet op.
dan neem ik niet op . als het echt belangrijk is of ze bellen echt heel veel dan wordt ik wel nieuwschierig en neem ik wel op