Ik kan jaloers worden op het figuur van bijv een slanke collega.. Ik moet er heel veel voor doen en laten om niet veel te zwaar te zijn en zei kan eten wat ze wil.. Verder kan ik jaloers zijn op mensen waar financieel altijd alles voor de wind lijkt te gaan,terwijl er bij ons altijd wel weer iets tegenvalt.. Vorige maand een nieuwe cv - ketel laten plaatsen, weer een hap uit onze spaarrekening, in 1 jaar tijd 2 auto's moeten ervangen, 2 dure reparaties.. Maar ik ben dan wel weer trots dat we het allemaal zelf kunnen betalen..
Op mensen met een heel mooi huis dat ook nog eens heel schoon is. Ik werk me kapot in huis om alles een beetje netjes te houden en daar lijkt het alsof s`nachts de kabouters de boel op orde houden...
Ik heb een beetje van alles wat er al genoemd is hahaha.. - jaloers op de dames met een mooi, slank figuur terwijl ik echt niet veel snoep of eet en overal op moet letten en alsnog maatje 44 heb met straie.. - jaloers op mensen die meer geld hebben dan wij en dus ook er echt mee te koop lopen door de allernieuwste, allerduurste kleding en snufjes te hebben. (mijn vriend werkt over elke week en verdient nog maar een drol in vergelijking met de meeste leeftijdsgenoten.) - jaloers op mensen met een rijbewijs en 2e auto voor de deur (geen geld om mijn rijbewijs te halen en dus al helemaal geen geld voor een 2e auto) - jaloers op mensen met een eengezinswoning (wonen in een 3kamer huurflatje in een rotbuurt) Zo kan ik nog wel effe doorgaan..
Nu komt ie! Andere vrouwen... Alles wat mooi is en in de buurt van hem komt kan ik wel schoppen! (doe ik niet hoor) ik lach dan wel naar hem, en vraag vaak: ,, Vind je haar mooi?'' Als hij dan een 'ja' geeft voel ik me wel eens stukken minder mooi. Tja, het probleem is dat ik er zelf om vraag. haha!
Hier precies hetzelfde afgelopen zaterdag weer mijn zwager je kunt weer zien waar het geld zit en dan op zo een rot manier echt dan voel ik me zo rot! Wij werken er alletwee voor hebben ons droomhuis maar wij hebben na ons inkomen een erg goedkoop huis. Ik ben op niks en niemand jaloers gelukkig niet.
Oh ja, ik was ook wel eens jaloers op een vriendin van me,. Mijn man vond haar zoveel humor hebben. Dat ik groen zag van jaloezie. Bah. Ook ben ik vlug ontevreden. Daar komt de jaloezie grotendeels vandaan. Kan ook jaloers worden op mensen waarbij het lijkt dat alles voor de wind gaat. Even een nieuwbouwwoning met alles d'r op en d'r aan en alles loopt. Daarmee zeg ik niet dat ik een nieuwbouwwoning wil hebben, maar het plannen en klussen ging hen prima af. Terwijl ik 3409320x moet zeuren om een lamp op te hangen. haha. Ja, dat heb ik wel... dat ik wel eens jaloers ben op de spontaniteit van een andere man. dat is eruit..
Ik ben soms best wel jaloers op van die vrouwen die naast hun drukke leven toch energie, tijd en discipline vinden om lekker sportief bezig te zijn en gezond te eten en een topfiguurtje te hebben. Ik werk fulltime, man en ik zijn ons nieuwe huis aan het verbouwen. Ik heb er de puf niet voor uitgebreidt te sporten en de discipline niet om elke dag vers en gezond te eten (en dat is me ook aan te zien :-S ) Oh en ik ben uiteraard wel jaloers op al die mooie zwangere vrouwen. Want ik wil ook zo graag!
@lyst... verschrikkelijk! Bij ons heeft het ook lang geduurd. Op een verjaardag ook, 2 baby's, was de hele tijd met ze aan het tutten. Toen 1 van de vaders vroeg: Goh, is het niets voor jullie kinderen. Ik reageerde niet, toen ging hij wel een half uur lang verder met hoe geweldig het wel niet was. Tot op een gegeven moment, met traantjes in mijn ogen riep: Bij sommige mensen gaat het niet zo makkelijk! Ik heb hem daarna niet meer gezien. Jaloers. Ja wel eens... Meestal met andere vrouwen en mijn man.
heel vaak vind ik sneller een vrouw mooi dan mijn man, die is wel zo kieskeurig, en als hij dan zegt dat is een mooie vrouw, dan zegt ie er altijd heel snel achteraan, maar jij bent mooier! hahah, yeah right
Dat heb ik ook hoor! Toen ik zwanger was werd ik ook eigenlijk een beetje boos dat er vrouwen op hun man aan het zeuren waren, omdat hij de hond (ofzo) niet had uitgelaten. Hahaha, dan dacht ik echt, wees toch eens blij met wat je hebt. En nu ik een nieuwe vriend heb, ben ik een beetje jaloers op mooie meisjes in de buurt van m'n vriend
Rot opmerkingen,mensen denken er niet meer goed overna voordat ze iets zeggen. Ik ben soms jarloers als ik gelukkige stelletjes zie met kids,man & vrouw.Ben zelf alleenstaande mama. Of mensen die gerust shoppen,zou dat ook een x willen. Zit nu in een financiele dip,terwijl ik mezelf best wel een x zou willen verwennen met nieuwe kleren of schoenen.
ik ben zeeeerrr oppervlakkig en als er dan een mooie vrouw voorbij loopt kijk ik altijd even stiekum wat mijn vriend zijn reactie is... en owee als hij iets te lang kijkt hihi als hij dan vraagt, Zag je die gast?? die heeft bij mij op school gezeten... euuhh neej sorry, ik keek naar het meisje en toen naar jou reactie hihi
Met stipt op 1, vrouwen in combinatie met mijn man. Vrouwen die naar hem kijken en andersom. En als ik merk dat hij een vrouw knap vind. Dan word ik een regelrechte FEEKS ech waar. Voor de rest zou ik ook wel eens nieuwe kleren willen kopen maar helaas Op mensen di een leuke eensgezinswoning hebben Dames die slanker zijn dan mij (ik heb maatje 40/42)
he wat toevallig, mijn man is ook dj, maar die heeft gelukkig niet zo heel vaak van die rare dingen (hij is ook geen bekende dj ofzo) Maar soms heeft ie wel van zo'n meiden die dan de hele tijd plaatjes aan komen vragen en dan zo zwoel kijken enzo. Ben wat dat betreft niet jaloers, ik vertrouw hem voor de volle 100% en vind het wel lachen als hij met zo'n verhalen komt
heerlijk, die herkenbaarheid. FF lekker zeuren: ik ben weleens jaloers op een vriendin, ze is begin 20 en haar vriendje ook. Nu hebben ze pas een nieuwbouwwoning gekocht, alles laten doen met de mooiste nieuwste spullen, mooie dure meubels laten brengen(1 kast van haar is mijn hele inboedel waard) etc en ook nog een auto gekocht. En wij wonen al een paar jaar in ons minihuisje, mijn man is een stuk ouder dan ik en lijkt me dan dat ie meer verdiend maar dat is kennelijk niet zo (waar doet haar "broekie"het van?). Het is hier klein en altijd rommelig, ik krijg het nooit glad hier. En nu ik parttime werk is het financieel even puzzelen. Oja en als we goed gespaard hebben is er weer iets stuk en spaargeld weer op... (ik zal er trouwens nooit iets over zeggen tegen hun hoor! Het ziet er allemaal supermooi uit en dat zeg ik ze ook.) Ben ook jaloers op mensen die hun eigen figuur van voor de zwangerschap makkelijk terugkrijgen, en op mensen die normaal kunnen gaan zitten zonder een overhangende vetrol. En op mensen die zich kunnen beheersen als het over eten gaat, want hoe graag ik ook slank wil worden, ik kan niet stoppen met eten soms lekker dom. Zo, dat is eruit.
Misschien stom, maar ik kan wel eens jaloers zijn op het sociale leven van een ander! Sommige mensen lijken altijd wel leuke dingen met vrienden te doen, hele grote vriendengroepen te hebben, alle feestdagen voorzien zijn met groepen vrienden en dan hebben ze ook nog zo een hele grote gezellige familie! Wij hebben wel vrienden, maar niet echt stellen, waar we gezellig leuke dingen mee doen. Beide doen we veel met vrienden, maar dan appart zeg maar. Verder hebben we beide maar 1 broer/zus en daar weinig contact mee, ooms en tantes die hebben we al helemaal niet. Ik kan dus soms wel jaloers zijn op al die gezelligheid als wij weer eens op zaterdag avond alleen thuis zijn! kus miek
hihi dat zitten zonder vetrol wil ik ook wel kunnen maar dan moet ik al het lekkers laten.. geen heerlijke shoarma meer, of lekker shoarma panpizza of andere lekkers mijn motto: Geniet van het leven, je leeft maar 1x! en btw... je kan ook Gezond dik zijn he... als je nou 300kg weegt en je bed niet meer uit kunt is het anders maar ( zoals jij zegt) maatje 42 is niets mis mee hoor! (heb zelf maat 40 en zou ook liever een maatje 36 hebben)
Wat mij jaloers maakt is wel een beetje hetzelde als miekie. Zou dolgraag een goede band met mijn broertje hebben! Maar helaas, ze gaan alleen met haar familie om, en dat was het wel. Ik blijf het nog even proberen , maar dan ben ik ook wel klaar. Vind het wel jammer voor onze meiden, want een leuke band met hun nichtje en neefje zou wel leuk zijn! Nu zouden ze het nichtje amper herkennen, zo snel groeien ze ook
Ik had op mijn 16e zo'n vriendin. Als ik weer iets nieuw had dan riep ze: tja jouw ouders hebben toch geld zat dus jij krijgt alles. (mijn ouders hebben het goed maar eten gewoon van de aldi en smijten absoluut geen geld over de bank) Ik voelde mij zo gekrenkt omdat ik zelf ook gewoon 2 vakantiebanen (tegelijk) had en 2 krantenwijken en ik me helemaal suf werkte!! Ik weet dus hoe erg je iemand met zulke opmerkingen kunt kwetsen! Wij hebben het hier financieel ook voor de wind, mijn man verdient een royaal salaris. leuk koophuis, 3 auto's. we leven riant. dus helemaal niets te klagen. Maar toch dit heeft ook een keerzijde... Mijn man is bijv. afgelopen maand 22 dagen (en nachtjes) van huis geweest en zal er 5 dec. ook niet zijn, of hij met kerst of oud en nieuw thuis is, dat is nog niet bekend . Dus ik moet me alleen redden met 2 kids en een stapel kado's. En is ie dan lekker vrij, werkt ie daarnaast in het weekend ook altijd nog op zaterdagnacht ivm zijn eigen bedrijf, beveiliging. (workaholic 8)) Ik ben dus wel eens jaloers op alle vrouwen die hun mannetje lekker vaak thuis hebben in het weekend, op feestdagen, op pakjesavond