Haa dames, Ik dacht met 4e kindje toch wel wat ervaring te hebben maar deze pijn is nieuw voor mij. De kleine (groot geschat tot nu toe) ligt netjes met hoofdje beneden, ingedaald en vast. Sinds 2 dagen heb ik met vlagen zo'n gemene drukkende brandende pijn van onderen. Net aan de binnenkant, dus niet bij de schaamlippen. Als ik ga plassen en een beetje druk zet (soort mini persen) lijkt het wat op te luchten. Het jeukt niet en ik heb ook niet meer afscheiding dan normaal, net met een spiegeltje gekeken en het is ook niet rood, dus een schimmel lijkt me niet? Iemand enig idee wat het zou kunnen zijn? Lijkt soms een beetje alsof het hoofdje staat, maar dan in lichte vorm 😉
Misschien drukt de kleine gewoon echt met vol gewicht op je onderkant en voel je dat....lijkt me idd wel een minder prettig gevoel. Vervelend hoor!
Dan waren de oudste 3 toch wat liever voor mij na het indalen 😊 Kan jij ook niet meer normaal zitten? Ik zit een beetje schuin op 1 bil en dan is het te doen.
Herkenbaar. Hier ook een drukkend gevoel, alsof t koppie dr al uit wil. Soms zelfs met gemene steken terwijl hij al ingedaald is. Lopen en zitten is idd lastig soms.
Herkenbaar pfff hier is hij alleen sinds een paar dagen een beetje ingedaald nog niet vast. En ik heb zoveel pijn kan wel huilen soms. Dit herken ik ook niet van bij mijn eerste. Maar volgens de verloskundige is dit dus door het indalen toevallig vandaag gevraagd.