hallo allemaal, ik vraag me af wat mijn dochtertje allemaal mag hebben en wat absoluut niet ze is nu 7 maanden. heb het al wel op het cb verschillende keren gevraagd maar daar zegt iedereen wat anders :x dus daar word ik ook niet wijzer van. ben benieuwd wat jullie je kindjes geven/gaven met 7 maanden.
Ik geef Gijs soms een broodkorstje, soms een half snee brood met appelstroop, liga 6-12 mnd, bambix"berenkoekje", appelsap, rooibosthee, geprakte banaan, en verder groente/fruit potjes van olvarit/kruidvat.. Heb je geen groei-op boekje( groene ding van t CB), daarin zit ik ook wel eens te neuzen..
ja daar kijk ik ook wel eens in ja maar ik ben ook benieuwd wat andere hun kindjes geven rond deze leeftijd
Fruit en groente. En brood, met boter en soms met een beetje appelstroop. Verder kreeg ze met 7 maanden een rijstewafeltje. Verder nog niks eigenlijk, behalve bv.
Dochtertje is nu 6,5 maand en krijg borstvoeding en af en toe een hapje fruit en groente. Bieden we elke dag aan, maar vind ze nog niet zo interessant. Verder nog niks.
Met 7 maanden ben ik bijna alles gaan geven maar heb dan ook altijd een erg goeie eter gehad (geen krampjes e.d.) Dus met 7 maanden zaten wij al op drie redelijke maaltijden per dag: ontbijt: opvolgmelk met bambix en fruit lunch: 1 boterham, belegd avondeten: 200 gram groenten gemengd met aardappel (soms met een beetje vlees, kip). Ik ben wel begonnen met de zgn milde voedingsmiddelen maar ben snel gaan uitbreiden omdat zoontje overal goed op reageerde (alleen de bruine bonen laxeerden wel heel erg dus die hebben we weer even opgeschoven). Ook kruiden (knoflook bijvoorbeeld) kwamen bij ons snel op het menu. Veel mama's vinden de lijst van Kleintjes (te vinden op borstvoeding.com) prettig om te volgen. Ik vind de lijst zelf wat te behoudend maar het geeft wel houvast. Je kunt hier per maand vinden welke groenten en fruitsoorten (en andere voedingsmiddelen) over het algemeen goed verdragen worden.
Met 7 maanden aten ze hier groente en begon ik met brood en fruit. Als je een mooi overzicht online wilt zien van wat wanneer kan, kijk dan even hier: Borstvoeding.com: kenniscentrum voor borstvoeding - Schema - Voedselintroductieschema vanaf zes maanden