Over een paar daagjes is het zover we gaan voor de aller eerste keer vliegen!!! We moeten snachts rond 02.30 uur al richting vliegveld vertrekken aangezien we om 6:15 de lucht ingaan.. Iemand ervaring met s nachts reizen met een kindje? En aat is handig om mee te nemen aan speelgoed enz.. We hoeven maar 2,5 uur te vliegen dus t is niet zo lang! Bedankt voor de tips!!
Wij vlogen een paar weken terug om 5.30 en had voor de oudste en middelste (bijna 7 en 3,5) een klein mp3 spelertje met wat van hun favoriete muziek mee met oordopjes. Ook wat broodjes, tussendoortje, hun knuffel, nieuw boekje en een dvd spelertje met filmpje (omdat de film niet altijd echt leuk is voor alle leeftijden). Wij vlogen 4 uur, maar ging prima!
Wij nemen voor onze 2 jarige een tablet mee met filmpjes, spelletjes en tekenprogramma's. Verder kleurtjes en kleur/stickerboeken en boekjes. Dit is de tweede keer dit jaar dat we met haar vliegen en de vorige keer ging het super.