Wij hebben net onze 1ste echo gehad en wat bleek? We krijgen een tweeling! De vk liet inderdaad heel duidelijk de 2 aparte "ruimtes" zien waar onder elkaar 2 kleine beebjes te zien waren. Ze zijn nu bijna 5 cm en de hartjes klopten erg mooi. We zijn zo verrast maar ook erg happy. Je verwacht veel maar dit toch niet, hahaha! Onze kleine meid wordt grote zus van 2 baby's
Gefeliciteerd! Lijkt mij erg leuk een tweeling.... Hoe oud is je dochter als de tweeling geboren wordt? Bij mij op het kinderdagverblijf is ook een gezin met 3 dochters: 1 van 2 jaar en 2 van 1 jaar. Een drukke boel maar wel erg leuk!
Hihi, dank je. Ik ga mijn best doen. De vk vertelde dat het uiteindelijk wel zwaar wordt maar ik heb het er echt voor over. Geweldig. (die foto's lukken niet. Ik probeer het morgen wel)
Als deze kindjes worden geboren is Esmée 15 maanden. Wordt inderdaad een drukke boel. Had ik al met 1 kind erbij verwacht, haha!
Jeetje, wat leuk zeg! Kan me voorstellen dat je superverrast bent! Tuurlijk zal het druk worden, maar ook superleuk! Misschien heb je wel een lieve vriendin, buurvrouw of nicht, of (schoon)moeder die je tijdens de eerste weekjes op de kritieke uurtjes wel es een handje wil helpen. M'n vriendin kreeg destijds DRIE kinderen, zelfs nog binnen het jaar. Haar eerste dochter was geboren op 19 december, en de tweeling die er op volgde kwam op 16 december! Ze heeft inderdaad twee jaar flink drukke jaren achter de rug, maar inmiddels zijn ze vier en vijf en oh, wat is het een leuk stel!
Wat leuk om te horen dat je zwanger bent van een tweeling! Supergefeliciteerd zeg! Je kunt op het volgende topic meekletsen, daar zitten alle tweelingmama's en tweelingmama's in spe! Het zijn er al heel wat ondertussen..... http://www.zwangerschapspagina.nl/viewtopic.php?t=24720&postdays=0&postorder=asc&start=0 Marian
Jeetje joh, dat is eerst ff schrikken zeker? Of komen tweelingen voor in de fam? Leuk hoor maar idd aanpoten straks zeg! Gefeliciteerd!