Préparé = zo noemen wij filet american in België Wat ze met de groentjes bedoeld, weet ik ook niet zeker...
Nee gerookte zalm mag niet als het uit een vacuum verpakking komt (zoals in de supermarkt). In die verpakking kan listeria zitten. Vers gerookt kan wel.
Groentjes, dat is toch gewoon Vlaams voor groente? Tenminste, een Belgische vriendin van mij heeft het altijd over groentjes als ze het over groente heeft... Maar misschien gaat het om bepaalde soorten groente ofzo, die ze niet verdraagt nu ze zwanger is?
Ja dat klopt, is inderdaad Vlaams voor groenten. Maar ik snap niet goed wat ze er precies aan mist, jouw uitleg zou wel eens kunnen kloppen!
Chocola mis ik heel erg (heb spontaan een allergie ontwikkeld ertegen, zit onder de uitslag als ik het eet!) En lekker cliché filet american, op een italiaanse bol met roomboter. Hmmmm
Mijn bestelling staat: een wit pistoletje (lekker knapperig) met filet americain, zwarte peper en een gesnipperd uitje! En soms heb ik ineens enorme zin in een margarita, of een glaasje 20 jaar oude port. Of die heerlijke zachte, rauwmelkse kazen.... Maar heb eigenlijk nooit écht moeite gehad om die dingen te laten staan. (ik neem ook nog dagelijks 1 of 2 kopjes koffie, dat wilde ik dus echt niet missen)
Ik mis eigenlijk oo niet zo heel veel, maar zou wel een medium biefstuk lusten.. En straks als het weer lekekr weer wordt een koude rose... mmmm.. o ja en ik hoop dat als ik bevallen ben dat ik koffie weer lekker ga vinden
Hmmm voor ik zwanger was gingen we bijna elke week vrijdags weg om te genieten van een lekkere Leffe met een gemengde schotel (kaas en salami's) Maar sinds ik zwanger ben dus niet meer plus dat ik het ook niet meer drink (lees lust) Ik vind het nu vies smaken en veel te bitter, ik hoop dat het na mijn zwangerschap weg is en ik er weer kan van genieten! Voor de rest heb ik wel eens zin in een broodje met prépare ....
ik "mis"alleen af en toe een glaasje rode wijn...zal nog een poos duren voordat ik weer een glaasje neem,wil graag borstvoeding geven en doe het dan gewoon niet....verder mis ik niet echt iets hoor!
Ja he? Ik vind mezelf ook best zielig hihi. Neem het af en toe wel hoor, moet de dagen het daarna wel bekopen met geschurk
Ik mis eigenlijk helemaal niks.. Ben toch echt wel gek op filet american, biefstuk en osseworst, maar vind het niet erg dat ik het niet mag hebben.
Ben nog niet zo lang zwanger en zie 's middags echt wel al af als ik op het werk al die dingen zie die ik niet mag eten Ik mis het meest de americain preparé, een lekker stukje biefstuk (bleu) of een stukje eend of lam, de lekkere kazen, de zeevruchten en bovenaan mijn lijstje mijn lekker glaasje gekoelde wijn en champagne... pfff nog 7 maanden te gaan
Alcohol heb ik nog niet eens aan gedacht. Ik hou best van een lekker wijntje, of een borrel, maar ook die mis ik niet.
Broodjes met filet americain (Leverworst voor op brood) Drank: Passoa-Ju Dat zal ik wel gaan missen als ik zwanger weer zou zijn ,maar de schade haal ik dan gewoon weer in met name etenswaren ! Dit moet ik er wel bij zeggen(Ik heb na de bevalling van Felicity zoveel leverworst op brood gegeten dat ik het echt ben tegen gaan eten)!
Wat zou het toch heerlijk zijn om zo "overtuigd zwanger"te zijn, dat je "niets mist"in die tijd, fijn dat die mensen er ook zijn! Ik mis een lekker koud roseetje, een sigaretje, carpaccio, gerookte zalm, parmezaanse kaas, een broodje filet, lekkere rauwe biefstuk...... Ach, nog hooguit 29 weken