Ik lees nu je update, wat afschuwelijk De grootste nachtmerrie van iedere ouder. Ik zou echt de neiging moeten onderdrukken om niet zelf die man zijn nek om te draaien. Heel veel sterkte de komende periode met alles.
De politie zal vast kijken of er in het verleden aangifte is gedaan, Maar ik zie ze nog niet van deur naar deur gaan om navraag te doen bij alle ouders. Zulke viezerikken zijn er vaak zo goed in om kinderen te manipuleren dat het mij niet zou verbazen als er Meer kindjes rond lopen die dit meegemaakt hebben Maar denken dat ze er echt niet over mogen praten, voor die kinderen (als ze er zijn) kan het een enorme opluchting zijn dat ze niet alleen zijn hiermee. Ik denk zelf dat als de kinderen van Sweetmum zo makkelijk meegenomen zijn naar deze man door dat vriendje dat dit vast vaker gebeurd is met andere vriendjes. Mischien denk ik dat ten onrechte maar ik heb er gewoon een naar gevoel bij dat het blijkbaar in zo een korte tijd gebeurd is, ik kan eigenlijk niet geloven dat als dat zo gemakkelijk is voor die man dat dit dan de eerste keer geweest is
Nee zal helaas niet de eerste keer zijn maar ze hebben de plicht om andere ouders in te lichten lijkt moj
Ja klopt! Als iemand dat al zo snel doet bij een kindje dan is het vrees ik niet het eerste kindje Ts heel veel sterkte voor jullie, goed dat bij je de alarmbellen afgingen, vreselijk dat je moedergevoel gelijk had :x
Ik lees net je topic. Wat vreselijk en afsfhuwelijk zeg! Bah!! Ik begrijp niet wat volwassenen bezielt om zulke dingen te doen met kinderen! Mn maag draait zich om!! Wat ontzettend knap van je dochter dat ze dit verteld heeft aan jullie! En wat ben ik blij dat ze dit verteld heeft, hopelijk kan de politie dit tuig oppakken en meer kinderen dit bespaard laten blijven. En wat de ouderz betreft van dat vriendje, ik zou niet kunnen wachten op de politie. Als deze man dit doet met jullie dochter na één keer, wat heeft hij ondertussen al niet gedaan met dat jongetje? Het was immers een bekende van de ouders, dus komen ze er al langer over de vloer. Als ik de moeder was geweest, zou ik het fijn hebben gevonden als iemand er achter zou komen, dan zou ik meteen actie kunnen ondernemen.
Die ouders van het vriendje moeten ook geschrokken zijn?? Want het was een bekende van haar? Sterkte!
Er moet me eerst iets van het hart: dat er werkelijk mensen zijn die sweetmum een onverantwoordelijke moeder noemen, ongelooflijk. Lekker makkelijk ook, het lekker met elkaar eens zijn over hoe onverantwoordelijk ze wel niet is! Heb respect voor haar situatie alsjeblieft en ga niet veroordelen voordat je de feiten weet. Ten tweede: sweetmum, vreselijk wat je dochter is overkomen. Ik hoop dat de politie die man met zn ballen opknoopt aan een hele hoge boom. Jij hebt hier totaal geen schuld aan. Toen ik vroeger klein was (jaar of 3-4) liep ik naar het buurmeisje, via de poort. En precies in die 10 meter dat ik in mn eentje in de poort liep kwam er een buurman langs, die het nodig vond om mij te betasten net zoals bij je dochter. Ik heb er ook niets aan over gehouden maar ben het voorval nooit vergeten. Helaas kon de politie niets doen omdat er geen bewijs was. Inmiddels heb ik zelf een dochter van 9 jaar. Ik ben dus op mn hoede. Maar heb haar ook gewoon buiten laten spelen toen ze 4 was. Als er iets gebeurd is dat niet leeftijdsafhankelijk. Sterkte met alles!
Ik zou hier ook weer achterdochtige gevoelens over hebben. Je kind mag buitenspelen, maar ik zou haar toch ten strengste verbieden daar nog langs te gaan, en dit ook zo te melden aan haar oudere broer. Waarom zou jou kind niet mogen zeggen dat ze een computerspel gespeeld heeft? (Al zou ik het al erg vinden als ze bij een, voor mij toch onbekende man, alleen heeft gezeten).
Probleem was dat die meneer wel wat anders deed dan alleen een computerspel spelen. Ik lees ook weleens geen heel topic maar nu... Had je beter gewoon niks kunnen zeggen
Ik heb dit topic gisteren gelezen en het spookt al de hele dag door mijn hoofd. Door wat voor hel moeten jullie als ouders gaan, onmacht, woede en niks kunnen doen lijkt mij vreselijk. Ik wil jullie allen dan ook veel kracht en wijsheid toewensen!