BRUSSEL - Een kleuter in het Belgische plaatsje Boussu is vrijdag gestikt toen hij een plastic zak over zijn hoofd trok. De moeder van de driejarige Etan zorgde op dat moment voor nog vijf andere kinderen. De vrouw had de kleuter thuisgehouden van school omdat het kind wat ziek was. Bij de dood van het kindje is geen kwaad opzet in het spel, meent de burgemeester van Boussu, Jean-Claude Debiève. Volgens hem gaat het om een ongeval. De onderzoeksrechter uit Bergen is ter plaatse gekomen om de omstandigheden te bestuderen. (telegraaf)
O,o wat erg zeg Daar heeft mijn moeder altijd zo op gehammerd vroeger. Wij speelde ook altijd met plastick zakken. En nu ben ik ook heel allert op mijn kinderen. Eng idee hoor bah Je zou je kind maar zo vinden brrrrrrrrrrrrrrrrr Wens de familie heel veel sterkte. Lover
Ah bah! Je zou je kind maar zo aantreffen! ale: Daarom mochten wij vroeger ook nooit met plastic zakken spelen en hier in huis hetzelfde... Plastic zakken zijn niet om te spelen!
Jeetje,das erg! Zo zie je maar een ongeluk zit in een klein hoekje! Wat vreselijk voor de ouders van het kindje
o wat erg zeg. het zal je maar gebeuren dat je je kindje zo aantreft. kinderen zien overal speelgoed in en helaas geen gevaar. veel sterkte aan de ouders en familie van het mannetje
Ik geloof wel degelijk dat dit een ongeval is ! Zelf speelde ik vroeger ook graag met plastic zakken Alleen , zodra mn ma dat zag pakte ze ze af om precies deze reden . Alle sterkte toegewenst aan de familie van dit mannetje Groetjes Joyce
ik kan het mij niet herrinneren dat ik daar mee gespeeld heb ofzo. kan me niet voorstellen hoe dat zo fout kan aflopen. in 1 woord vreselijk!
ik heb er als kind ook vaak meegespeelt hoor als ik er een te pakken kreeg, en ook over me hoofd getrokken. gelukkig letten mijn ouders altijd goed op en zijn er nooit ongelukken gebeurd.
Ik mocht er echt nooit mee spelen hoor thuis, met de reden om dit soort ongelukken de baas te zijn! En ook hier in huis wordt er NIET met plasticzakken gespeeld! Maar wat een vreselijk ongeval zeg, jeetje, je zal je kindje maar zo aantreffen dan sla je, jezelf ook voor je kop!
Vreselijk.... Ik lees net dat de moeder op nog vijf kinderen moest letten.... het jongetje was thuis van school om dat ie zich niet zo lekker voelde....
hmmm las ook dat de moeder bezig was met het rest van het gezin....een ongeluk zit idd in een heel klein hoekje....alleen.....toen ik dit las begon ik zwaar te twijfelen: 04/05 Kleuter dood gevonden met plastic zak over hoofd - update Op dit moment wordt een autopsie uitgevoerd op het lichaam van de kleuter, die vrijdag dood werd aangetroffen in zijn bed in het Henegouwse Boussu. De personen die aanwezig waren in het huis op het moment van de feiten, worden op dit moment ondervraagd. Volgens de burgemeester van Boussu, Jean-Claude Debiève, gaat het om de moeder en een van de broers van de overleden kleuter. Hij wijst er ook op dat de situatie van het gezin, bestaande uit de moeder en haar zes kinderen, opgevolgd werd door de dienst bijzondere jeugdzorg. De kleuter van 3 jaar lag vrijdag dood in zijn bed, met een plastic zak over zijn hoofd. Bron: www.hbvl.be Jongetje lag in zijn bed?....gezin stond bekend bij bijzonder jeugdzorg?...en de personen die op dat moment aanwezig waren worden ondervraagt?...als ik dit zo lees gaat dat dus alleen om de moeder en een broer? Waar was de rest dan van het gezin waar ik over las? Ik trek nooit zo nel m'n conclusie...maar gaar hier van wel twijfelen of het echt een ongeval is. Al bij al is het gewoon zo en zo al erg triest...dat arme kind