hey, ik heb een vraagje, ik werk deze maand voor de eerste keer met ovulatietesten. nu ben ik 3 dgn aan het testen en geeft wel iedere keer vrij snel een licht streepje aan. betekent dit dan dat mijn ei eraan komt? of geeft zon test altijd een licht streepje??? of geeft die dan niks aan als je ei er ook nog niet aan komt? ik heb al steekjes in mijn buik, dus mijn ei zit er wel degelijk aan te komen, wacht eigenlijk nog om gevoelige borsten haha en dan is dat zeker mijn ei...de test van vandaag is overigens sowieso al duidelijk dan de overige 2 dgn.
Ik werk deze maand ook voor t eerst met ovulatietesten en ik heb 15 dagen achter elkaar getest en elke dag een licht streepje. Vlgs mij zit er altijd wel wat van het hormoon in je urine. Sommigen schijnen een opbouwende kleur te krijgen als de eisprong nadert. Pas als ie net zo donker of donkerder is dan is ie positief en nadert je eisprong binnen 24-48 uur. Ik denk aan mn lichaam te merken dat mn eisprong is geweest maar heb de positieve test gemist. ook had ik geen duidelijke opbouw in kleur. Wel was het streepje ineens heeeeeel licht na de dag dat ik dacht dat ik mn eisprong heb gehad. lichter dan voorheen. Ik denk zelf dat het ook het handigst is om altijd op het zlefde tijdstip te testen en niet met ochtend urine want dan geeft ie al snel donkerder aan omdat je urine dan geconcentreerd is.
niet???? denk je dat het nog lang zal duren?? want heb ook al van die steekjes??? en zit er niet ver vanaf vind ik?? maar als je dus posi test dan komt je ei pas binnen 24/48 vrij toch???
Hij ziet er wel redelijk uit. Ik denk dat je eisprong er aan zit te komen, Je zou nou even 2 x per dag kunnen testen. Die van mij liepen ook op vlak voor de piek
ik dacht eigenlijk weer gewoon om morgen weer op hetzelfde tijdstip te testen! als die dan weer lichter zou worden heb ik vandaag toch mijn ei gehad..en is die morgen donkerder dan heb ik misschien morgen mij ei! hoe dan ook klussen vandaag haahaa gisteren ook al geklust maar wil hem niet missen hahaaha
Hoi, Wij zijn nu 5 rondes aan het proberen. Deze ronde ovulatietesten gebruikt van testjezelf.nu Ik heb de 7 testen gebruikt en alle! hadden een licht streepje. Geen één een dikke. In de bijsluiter stond ook dat dit normaal was, maar dus geen positieve test. Nu heb ik al één zoon en kan ik mijn baarmoedermond goed voelen. Ik heb gister en eergister goed kunnen voelen, dat die wijder en dikker was. Dus dat is voor de indicatie voor mijn ovulatie. Maar het schijnt, dat je dit alleen kan voelen als je als eens bevallen bent, omdat je baarmoedermoeder dan nooit meer helemaal sluit. Goed, ik koop die testen nooit meer, wat een rommel. Nu heb ik dus mijn ovulatie gehad en hoop ik dat ik 5 aug niet meer ongi wordt Veel succes allemaal!
Ik denk dat het verstandig is vanavond nog een keer te testen. Het lijkt erop dat je ei er echt aan zit te komen. Ik teste s'morgens nog negatief en sávonds knal knal knal positief. Succes met klussen
Denk toch echt dat je ei er aan komt meis.. Gewoon lekker blijven genieten van het klussen en daarna wordt het afwachten meis... Ik duim heel hard voor je! xx
zou idd vanavond nog eens testen hier ook een bijna posi ovu test een uur terug ik doe er rond etenstijd nog 1 en dan vanavond voor ik naar bed ga (ik heb maar een korte lh piek)
hoe laat zou ik dan nog een keertje moeten testen????heb deze rond half 11 gedaan....voel ook echt steken in mijn buik..maar normaal heb ik ook erg pijn aan mijn tepels en dit is nog niet.....
oh hahaha...heb net vriendlief al gebeld....want die zou eerst naar huis komen vanuit werk, en daarna weer door gaan werken stuurt die smsje van ik kom nu toch niet naar huis...tja ik hem net gebeld van we moeten vanavond wel klussen of morgen hahaha!! komt goed schatje zegt die hahahahahahaha!!
dat valt hier onder overwerken komt ie thuis van werk meld ik hm effe dat ie moet overwerken weet ie genoeg