Hallo allemaal, Afgelopen woensdag 10 september heb ik voor de eerste keer getest. Mijn NOD zou zondag 7 september zijn dus was 3 dagen overtijd. 's Ochtends had ik wel wat last van bruinverlies maar toch maar getest want had wel wat last van e.e.a. wat zou kúnnen duiden op zwangerschap. En zie mijn banner.. Er kwam een streep. = Ik zit nu natuurlijk helemaal in de fase van "het kan toch niet zo zijn, zou het echt..." Durf het natuurlijk niet te geloven. Nu ben ik benieuwd wanneer het jullie zouden vertellen aan familie. Kijk, mijn ouders heb ik de positieve test laten zien, we zijn heel hecht en mijn ouders hebben veel gedokterd voordat ik kwam dus kón het niet geheimhouden. Nu ga ik morgenochtend nogmaals een test doen... Willen het natuurlijk zo snel mogelijk tegen schoonouders en broers/zussen vertellen. Kan dit na morgen een positieve test te hebben al.. of zijn er die wachten op een echo? Mijn schoonzus zei ooit; mis kan het altijd gaan, ook na 12 weken en dan wil je dat ook delen. (mijn test staat in m'n album). Liefs van een onzekere en voorzichtig blije Inkie
hoi, ik snap ten eerste je onzekerheid ik zlef heb geloof ik in 1 week tegen iedereen verteld maar dat kwam omdat ik soooo blij was als ik weer zwanger zou raken zou ik eerlijk gezegd wel even wachten denk het alleen vertellen tegen mn moeder dus ja nu zou ik wachten het is toch best spannend de eerste 3 maanden
Wij hebben het hier ook verteld zodra we een positieve test hadden... dat was alleen met 7,5 week, want het duurde nogal ff voor die stomme testen positief werden... Ik weet niet of ik een volgende keer het direct zou vertellen als ik dan wel snel een positieve test krijg, maar zou zo kunnen van wel hoor. Die stomme 12-wekengrens vind ik zelf zo'n bullsh*t.... Als jij het gewoon graag wilt delen, dan doe je dat toch lekker?
Wij gaan het vanavond vertellen aan beide ouders...spannend! ga dadelijk iets leuks kopen voor "opa en oma", mogen ze uitpakken en hun conclusie trekken. Ik vertel het wel, want inderdaad, als het misgaat wil je dat ook delen. Alleen onze directe"close"vrienden weten het morgen, de rest van de families etc ga ik het pas na de 1e echo vertellen.
Super Ellen, van harte. Heb jij ook maar 1 keer getest of meerdere keren en welke test heb je gedaan? Hoever ben je of ben je nog niet naar de dokter ofzo geweest. Gewoon positieve test en vertellen? Zie mijn test in album. Zou jij hier ook vanuit durven gaan het klopt, dat het positief is. Wat ga je kopen eigenlijk? Liefs van Inkie
Uhm, hij is knalposi! Zo had ik hem ook de 1e keer, heb 3 testen gedaan, kwam meteen een streep 1 van kruidvat, 2 van clearblue. Ik weet niet wat ik ga kopen, iets van opa en oma ofzo, een boekje. bij de Expo hebben ze van die leuke dingen... Nee nog niet naar dokter geweest, wilde eigenlijk meteen de VK gaan bellen, omdat ik mijn precieze datum wil weten wanneer het zover is, ik kan namelijk ook iets langer zijn of juist iets korter zwanger zijn..ik weet het niet..
\ Bedankt Ellen voor je reactie. Had 2 testen van kruidvat gekocht. 1tje gedaan, die heb je gezien. 1tje morgenochtend en dan ga ik het denk ik toch maar geloven. Plas heel veel en veel witte bultjes op tepelhof. Jij kwaaltjes. Ik weet ook niet precies wanneer, 1keer na de pil ongi gehad en 2e ronde dus zwanger. Bel maandag de HA voor afspraak en dan gaat het balletje rollen. Maar ga idd aan ouders broer en zussen al vertellen met 2 positieve testen. De rest denk ik na 1e echo. x
Hey meiden, ten eerste gefeliciteerd! Ik heb het overigens ook meteen aan zo ongeveer iedereen verteld. Leuk toch! Ik weet niet of jullie er wat aan hebben, maar een huisarts kan jou al eerder doorsturen voor een termijnbepaling naar de gynacoloog. Ik wist het totaal niet en ik nu wist na een week al zo'n beetje hoe ver ik precies was. Als het via de vk had gemoeten dan had het zeker zo'n 3-4 weken geduurd voor ik duidelijkheid had. Misschien kunnen jullie dit ook even voorleggen aan de HA? Kijk als je het op de dag niet weet maakt het misschien niet zo veel uit, maar 2/3/4 weken verschil is qua voorbereiden en afspreken met VK enzo toch wel praktisch om te weten.
Hoi hoi Als eerst gefeliciteerd allemaal! En wij hebben het eigenlijk ook gelijk tegen onze ouders verteld. De rest hebben we vd week gedaan. Ook omdat ik steeds erg moe en misselijk ben en het lijkt ook al alsof ik al een buikje krijg. Normaal heb ik een strak buikje. Dus ja het is misschien wel vroeg om te vertellen,maar als het mis gaat horen ze het toch ook. En ik vind die 12weken grens eigenlijk ook wel belachelijk. Het kan altijd nog misgaan, dus je weet het toch nooit. Ik had afgelopen 3 weken vakantie, morgen weer beginnen met werken en ik denk dat ik het daar ook gelijk ga vertellen. Werk nl in de zorg en zit op een groep met agressie. Dus veel risico.. En dan weten ze gelijk wat er aan de hand is.
Wij hebben het verteld toen we een posi test hadden,.we zaten al in de mmm,dus dat wisten ze al.. Broers en zussen ook meteen verteld,net als mn baas en een paar collega's die van de behandelingen afwisten. De rest krijgt het pas te horen na de 12 weken,ben veel te bang dat het misgaat en ik niet weet of ik weer de mmm in wil gaan dan...
allereerst gefeliciteerd meis! wij hebben het onze ouders verteld toen we 6 weken waren (2 weken na het testen) we zouden eigenlijk wachten tot de 1e echo maar ik kon gewoon niet meer wachten onze beste vrienden hebben we het dezelfde dat van het testen nog verteld (dus met 4 weken) Liefs
ja, wij hebben het ook gewoon gelijk nadat wij de test hadden gedaan aan iedereen (ouders+broers enz) verteld. de rest ietsjes later. maar naaste familie vrijwel meteen! ps.. 2 vette dikke strepen in je test, Wow...genietze!
Sja, ik denk dat als het fout gaat en je het niet verteld hebt, je toch een schouder wilt om op uit te huilen...dan vertel je het wel...dat vind ik persoonlijk niet eerlijk....ik vind dat mensen dan eerst hadden mogen weten dat je zwanger bent.....mocht het dan fout gaan dan wisten ze het en komt de klap natuurlijk wel hard aan, maar niet 2x zo hard... "ik was zwanger en het is misgegaan" das ff slikken denk ik zo. Mja, zo denken wij er hier over.
wij hebben het van het weekend verteld tegen de toekomstige opa's en oma's was met 5 weken. ik krijg 30 sep eerste echo om te kijken als alles goed is en dan vertellen we het tegen iedere als mij vriend weer terug is en dan zit in in de elfde week. wij hadde ook zoiets als we wat gebeur kan ik wel bij iemand terecht, en we hebbn nadrukkelijk gezegt voor de rest mag niemand het weten nog
Gefeliciteerd! Wij konden ook niet wachten om het de hele wereld te vertellen! Gelukkig konden we ons nog net bedwingen en hebben we het alleen onze ouders en broers verteld. De reden dat we het niet gelijk tegen onze vrienden wilde zeggen, is dat er altijd wel iemand het weer verder verteld. Op zich is dit niet zo erg, totdat het evt mis zou gaan. Ik zag het al voor me dat ik in de stad zou lopen en door kennissen zou worden aangesproken "gefeliciteerd met je zwangerschap". Tja.. dat zou ik heel moeilijk vinden. Geniet van je zwangerschap!
dank je wel. ja ik kan het ook wel van de daken schreeuwen maar tog houden we het toch nog maar even zo. hopelijk is alles goed met de echo