Wat ontzettend verdrietig. Heel erg veel sterkte in de komende tijd voor alle mensen die van habibiana hebben mogen houden.
Wat vreselijk, ik opende net ZP en zag het bericht; kippenvel. Kende haar niet, maar las wel mee... Veel sterkte voor haar kinderen en nabestaanden..
Wat een verschrikkelijk nieuws. Tranen in mijn ogen. Zo hard gevochten. Het is zo oneerlijk. Lieve meid, ik kende je niet persoonlijk, maar wat heb je hard gevochten. Rust zacht. Veel sterkte aan familie en vrienden in deze verdrietige en vreselijke tijd. Ik weet zeker dat ze voor altijd in jullie hart zit en als een engel over jullie zal waken.
Heel veel sterkte voor alle nabestaanden. Ik hoop dat ze met alle goede ideeën van iedereen een klein beetje van zichzelf achter heeft kunnen laten op deze aarde voor haar dochters. Wat oneerlijk zeg, arme kindjes..
Wat erg! Ik kende haar niet persoonlijk en ook niet echt van dit forum aangezien ik nog niet zo lang lid ben. Toch kan ik dit topic niet wegklikken zonder iets achter te laten. Ik wil de familie, vrienden en nabestaanden heel veel sterkte wennen met dit verlies.
Jeetje wat ontzettend verdrietig. Heel veel sterkte voor de nabestaande. Hopelijk heeft ze nog kunnen doen wat ze wilde doen voor haar kindjes. Rust zacht!
Oh wat is dit erg! Hopelijk vindt ze nu rust en lukt het haar gezin om dit een plaatsje te geven en opnieuw gelukkig te worden. Wat kan het leven oneerlijk zijn...
Rust zacht lieve Habibiana. Ik hoop zo dat je mooi en waardig afscheid hebt kunnen nemen en je kinderen van jou. Veel sterkte voor haar kinderen, man en verdere nabestaanden.