Hoi lieven mensen, Wat nemen jullie mee als je op vakantie gaat met de kleine en daarbij geef je flesvoeding? Stel je moet 8 uur rijden ? gr jacque
Zelf zou ik niet zo ver weg gaan, maar als ik bedenk wat ik zou meenemen, kom ik op het volgende: - poedertoren/verdeeldoosje met afgepaste hoeveelheid voeding voor elke keer + minstens één keer extra - thermoskan met heet water en fles met koud water - flessenwarmer die op auto-accu aangesloten kan worden (hebben we bij Prenatal gekocht. Is verder een onding, maar voor noodgevallen wel handig) - schepje dat bij de voeding hoort om eventueel extra voeding te kunnen geven (ik houd er altijd rekening mee dat ze "ineens" niet genoeg heeft aan de hoeveelheid in de fles). En dan op de "voedertijden" flesje maken. Je kunt dan natuurlijk stoppen bij een tankstation/restaurant en eerst vragen of ze een magnetron hebben en anders gebruik je je eigen hulpmiddelen.
hoe oud is je beeb? Toen mijn dochter 9 maand was zijn wij met het vliegtuig naar Turkije geweest. Zullen ook niet veel mensen ons nadoen, maar het was prima te doen. We hadden voldoende flesvoeding mee, potjes fruit, potjes groente, toetjes, limonadesiroop. Uiteindelijk heeft mijn dochter daar alleen maar brood gegeten, de rest kwam allemaal uit potjes. Voor een week vind ik dat niet zo erg. Het is best wel een gedoe natuurlijk, want ik kon door het gewicht minder schoenen en boeken meenemen, maar liever dat dan mijn dochter niet mee!
Wij zijn ook van plan om in september naar Turkije te gaan hopen dat Okan daar goed op gaat reageren. En ik denk zelf ook dat ik dan fruit,groente potjes en voldoende babyvoeding zal meenemen
Wij namen vaak van die kant en klare pakjes flesvoeding mee, ideaal. Geloof alleen dat nutrilon de enige is die die in het assortiment heeft.
Ja, dat is echt i-de-aal! En het is op "kamer" temperatuur, dus je hoeft het niet op te warmen. Ik nam dit altijd mee als we een dagje weggingen.
Wij zijn met 3 maanden naar de Canarische Eilanden gegaan en dat was een redelijke volksverhuizing: flesvoeding, flessen, spenen, fopspenen, luiers, hydrofielluier, slaapzak, speeltjes, muziekdoosje, zwembroek, babyhanddoek, badcape, shampoo, creme, rode billen zalf, sunblock, kleding. Eigenlijk viel het wel mee omdat meneertje nog volledig op flesvoeding zat. Een paar weken geleden zijn we voor een weekend naar een Waddeneiland geweest en dat was eigenlijk erger... Er gingen 3 zelfgemaakte maaltijden mee, 3 zelfgemaakte fruithapjes, rijstewafels, nijntje biscuit, flessen, sap, luiers, hydrofielluiers, zwembroek, badcape, shampoo, creme, rode billen zalf, speeltjes, muziekdoos, slaapzak, fopspenen, speen, tuitbeker, kleding. In september gaan we 4 weken naar Spanje (verschillende locaties). Dan gaat alleen nog één box opvolgmelk mee, wat speelgoed, badspulletjes en kleding. Het wordt steeds minder.. gelukkig. TZT eet hij helemaal met de pot (TAPAS! ) mee... Men zegt dat het het gemakkelijkst is als de kindjes zo rond de 3 maanden zijn maar ik weet het nog zo net niet... Ja meneertje heeft nu meer noten op z'n zang maar het is wel veeeeel leuker!
Hoe oud is je kindje? Wij zijn 3x naar Spanje gereden met onze kleintjes. Eerste 2x met Milan (respectievelijk 9 mnd en 1 jr en 9mnd oud) en de 3e x met allebei (Milan 3 jr en 9mnd oud, Misha 1 jr en 4mnd oud). Ik kan je best wat tips geven, maar het is wel handig om te weten hoe oud je kindje is en of je ook al bijvoeding oid geeft
Wij zijn toen ons dochterje 6 maanden was op wintersport geweest en ging prima. als je maar goed na denkt wat je thuis gebreuk heb je daar ook nodig. en voor onder weg had ik 5 voedingtorentjes die voor haar goed waren ze dronk toen 210 en omdat we heen snachts reden had ik ook 3 potjes met maar 120 cc zodat als ze huilering was we haar dat konden geven.