Ja wat een gedoe was dat Ik heb de eerste weken maar gewoon in mn badjas rond gehuppeld (tenzij er bezoek was). Moest een paar keer per dag douchen. Ik denk dat het ook moet als je alleen maar een schrammetje hebt. Ik was nauwelijks gescheurd en het werd me toch op het hart gedrukt.
P.s. Het is denk ik ook heel handig om een waterdichte molton te hebben. Sowieso ook voor het breken van de vliezen. En mocht die het overleven kunnen ze handig zijn voor bed plassende kinderen.
Ik had mijn oude beddengoed op bed liggen wat erna de kliko inging. De kraamhulp wilde het nog wassen en leek het niet vaak meegemaakt te hebben dat iemand zei; gooi t maar in de kliko.
Dat had ik ook gedaan. Was super handig. Je hebt speciaal zout voor de was. Dat had ik in huis en dat vond de kraamhulp erg handig. Goed tegen bloedvlekken.