wat regelen en wanneer

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Lovecouple, 22 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lovecouple

    Lovecouple Bekend lid

    27 mei 2008
    900
    1
    0
    iK heb idd ook een zwangerschapsverklaring.. alleen heb er niks aan want me contract vervalt. dus ik ga de ww in.

    Even over die klossen... Ik heb zelf een boxspring met een extra matras erop.. ik leg al best wel hoog.. moet echt eerst 1 been op bed doen voor ik erop kan klimmen zeg maar.. dus ik denk dat die klossen niet nodig zijn.. maar k weet het niet zeker..

    En dat kraampakket ga ik inderdaad nog wel even halen bij prenatal. Dacht dat dat voor thuisbevallen was.

    Eigenlijk moet je best veel regelen he pff ahahaha
     
  2. marleentje26

    marleentje26 Fanatiek lid

    25 aug 2007
    4.754
    0
    0
    Bemiddelingsmedewerker gastouderopvang
    Rondom nijmegen
    Lovecouple: ik werk zelf als kraamverzorgende. En je bed moet tuyssen de 70 a 80 cm hoog zijn. Dus als je dat zo red heb je geen klossen of kratjes nodig om je bed te verhogen!

    Kraampakket heb je inderdaad altijd nodig ook al beval je in het ziekenhuis omdat stel je een hele snelle bevalling hebt en je het ziekenhuis niet red je toch alles in huis moet hebben, en de kraamverzorgende heeft er veel uit nodig tijdens de kraamweek!

    Succes allemaal met de voorbereidingen
     

Deel Deze Pagina