Hmm wij hebben vorig jaar zelf een brief geschreven aan piet.. En toen zat er volgende dag een brief van piet in d'r schoen Datw as nog leuker dan kadootjes
De een krijgt een sinterklaas knuffel en de ander een zwarte piet knuffel, beetje om het samenspelen en het rollenspel te bevorderen. En natuurlijk wat kruidnoten in en om de schoenen.
Ja inderdaad daar kijken ze nog het meest naar uit! Zeker nu mijn dochter zelf al wat kan schrijven, vind ze het helemaal geweldig als ze briefje terug krijgt!
Elk vijf chocolade munten, zakje vindt ik veel te veel. En voor elk een klein zaklampje van 0,80 van de zeeman het is nu feest hier in bed
Wij ook alleen wat lekkers hoor. Kadotjes zijn voor 5 dec. Krijgen ze een keer een schoen kadotje dan moet het wel in de schoen passen zoals zaklampje, Sinterklaas kwartet of bijv makeup ( action allemaal onder de euro) Alle Kados boven de euro gaan 5 dec in de zak om deze aan te vullen. Snoepgoed wat over is gaat ook in de zak
Hier hebben ze een autootje gekregen en een zakje sintspekjes. Jongste houdt niet van snoep/ chocola dus wel een klein cadeautje erbij. Was 2 euro per auto volgens mij. Echte cadeaus zijn voor 5 december. Al zijn ze nu al anderhalf uur heerlijk aan het spelen
Zoontje: Een pakje met 2 playmobil ridders Dochter: Setje om prinsessenarmbandjes te maken Gewoon kleinigheidjes dus
Een sint en piet kleurboekje met cd en de liedjes staan ook in het boekje. Verder nog een klein zakje spekjes. Die heb ik bij de jumbo gekocht voor alle 3 de keren dat hij zn schoen mag zetten. Zijn van die kant en klare zakjes in de vorm van de zak van sinterklaas. Zoonlief mag alleen op de zaterdagen zn schoen zetten. Dus dat is 3x. Voor de andere weken heb ik een doosje met 4 mini boekjes en voor de laatste x een puzzel. Alle cadeautjes incl de spekkies zijn rond de 7a 8 euro in totaal dus gemiddeld gezien rond de 2.50 per keer. Vond ik mooi zo voor in de schoen.
Hier een sint memory spel (koste euro in tweedehans winkel noh helemaal nieuw!!) Chocololie en paar kruidnoodjes hier.wel kadootje omdat hij van de familoe zoveeeeel krijgt 5.dec dat ik het liever beetje verdeel
Ik vind het altijd erg leuk om te lezen hoe verschillend ouders zijn, en dan wil ik helemaal niemand bestempelen! De een doet heel veel kadootjes en de ander een paar snoepjes. Dat vind ik echt mooi om te zien.
De oudste had een zachte bal met allemaal sprietjes eraan en chocolademuntjes. De jongste een foam boekje. Beide zijn blij ik ook met de action
Beide een tasje (dochter met bloemetjes, zoon met paddestoel) met daarin een knuffeltje. En elk een snoepmuis. Ze spelen er leuk mee nu Lang leve de Wibra.
Hier mogen ze zaterdag en woensdag de schoen zetten. De ene keer een kadootje,de andere keer wat snoepgoed. Gisteravond dus voor het eerst de schoen mogen zetten. Ik had voor de oudste een mega kleurboek met wasco en voor de jongste een speeltje voor in bad. Zegt de oudste vanmorgen ,en nu nog mijn chocoladeletter Die had ze namelijk al gezien tijdens het boodschappen doen. Volgende keer maar iets kopen zonder de kids erbij.
Hier echt een klein-voetje... Dus eerste paar jaar paste er ongeveer niks in d'r schoen Nu mt28.... Begint ergens op te lijken.....
Hier waren ze er vanmorgen 6.00 uur al bij! Onze zoon hield het niet meer van de spanning. Hij was helemaal onder de indruk dat Sinterklaas wist dat hij Cars zo leuk vindt. Daar speelt hij al de hele ochtend mee en onze dochter met haar Little People.