Wij hebben een labrador..en zowiezo ben ik in het ziekenhuis bevallen, maar het is net zoals Elmo zei, hij moet het er mee doen.. Toen wij thuis kwamen heb ik de hond eerst begroet(zoals altijd) en toen kwam mijn vent met die kleine en is er bij gaan zitten..mja Labrador eigen, baby is niet interessant, hij heeft geen eten hahaha Enne met de wagen werd het hier 10 keer niks hoor..ik ging voor het eerst alleen wandelen met de hond en de kleine in de wagen, ging goed, tot meneer een lekker teeffie rook en mij zo met wagen en al een bloemenperk in trok hahaha, dus hij loopt nu tegenwoordig gewoon netjes los! Succes, vooral met je bange vk!
Oh trouwens nog even een leuke anekdote: Tijd geleden was Ryan vreselijk aan het huilen snachts..omdat ie honger had, maar voor de hond was ik blijkbaar niet snel genoeg met flesje maken, want ineens hoorde ik een diepe zucht vanuit zijn mand komen..liep naar de deur van de babykamer, deed even mopperen en liep al mopperend naar zijn mand terug om vervolgens met een diepe zucht te gaan liggen..net alsof ie wilde zeggen, hee mond houden, je voer komt er aan
hoi, wij zijn naar een voorlichtingsavond van de groene kruis geweest en daar werd ons verteld dat het beter was (in geval van een thuis bevalling) je hond elders onder te brengen. Honden voelen de spanning en horen vreemde dingen en zullen hierop reageren. Ze zijn enorm gesteld op hun baasje en willen bij je zijn. Onze hond gaat naar vrienden in het geval we thuis bevallen. Verder kregen we inderdaad de tip om een kledingstuk met het babygeurtje bij de hond te laten ruiken en tijdens het eerste contact. Je baby op de arm nemen en de hond laten snuffelen aan de voetjes van de baby. Als jij het niet vertrouwd kun je snel omhoog gaan en als de bab het niet leuk vindt kan die zijn/haar voetjes optrekken.
Ik ben in het zh bevallen en toen we thuiskwamen hebben we de mc op de grond gezet en onze beagle laten snuffelen. Het was meteen goed en James (de beagle) heeft Sem eigenlijk meteen geaccepteerd
Wat een superlieve foto Ilseroc!! Wij hebben een chihuahua en we hebben nog geen idee wat we gaan doen en hoe. Hij kán heel dwingend om aandacht vragen en hoop dat het goed gaat als de kleine er is. Ik zou ons hondje voor geen goud willen missen! Misschien dat we hem tijdens de bevalling bij mijn ouders of schoonouders kunnen onderbrengen, hij is het wel gewend dat hij daar is. We zien het wel.
Ik ga in het ziekenhuis bevallen en geef 1 van mijn ouders de sleutel (ze wonen wel 60 minuten hiervandaan maar als de bevalling begint kunnen ze onze kant op komen) zodat ze bij de hond kunnen zijn en hem af en toe uit kunnen laten... Daarna als we weer thuis komen zal ik hem idd aan de kleine laten snuffelen etc maar verder ook niet!
Hier waren we ook wat onzeker. We hebben een rotweiler. (wel super lief maar wel lomp) En als de kinderen van mijn vriend komen dan zijn er twee jacks bij. We hebben er een hondentrainer bij gehaald voor advies. Zij vertelde ook dat we de hond gewoon aan de baby moesten laten ruiken. En dat de hond de kraamvisite ook leuk vind. Dus dat hij niet jaloers word op al die aandacht voor de baby,. Zij raadde aan om de visite een hondenkoekje te laten geven als ze binnenkomen zodat de hond het ook steeds leuk vind als er visite komt. En als de hond jaloers lijkt op de baby je hem steeds wat lekkers geeft als je naar beneden komt met hem/haar. Zodat de hond de baby associeert met wat lekkers krijgen. Ik ben benieuwd!
Bij onze eerste dochter ben ik in het ziekenhuis bevallen en heeft onze dochter 2 weken in het ziekenhuis gelegen. Wij hebben het mutsje meegenomen die ze direct na de bevalling op heeft gekregen en namen steeds kleertjes mee om aan hem te laten ruiken. Toen we eindelijk met haar naar huis mochten hebben we de maxi cosi midden in de woonkamer gezet en hem lekker laten snuffelen en ja zelfs aan haar laten likken, wij hebben trouwens een engelse stafford. Mijn dochter en Gino zijn de beste maatjes van elkaar. We hebben idd de kraamvisite hem eerst aan laten halen en een koekje laten geven, maar hij is eigenlijk nooit jaloers geweest. Nu wil ik graag thuis bevallen en in principe is hij gewoon thuis, maar als het niet gaat kan hij samen met mijn dochter mee naar mijn schoonouders.
Ik ben thuis bevallen en we hebben drie kleine honden. Ik weet nog dat vooral 1 hond het heel gek vond dat ik pijn had en kwam naar me toe om te troosten de erste uren was ik gewoon beneden en kon alleen maar lopen dan is constant een hond voor je benen noet echt leuk Doe als de bevalling echt begonnen is en de vk komt de hond vast de hond kan je willen beschermen Ook stond bij ons de voordeur open voor de kraamhulp het zou je gebeuren dat er een ontsnapt. Na de bevalling hebben ze allemaal even gesnuffeld. De eerste tijd heb ik 2 honden niet tegelijk los gehad als ik de baby vast had omdat die nogal fel zijn tegenover mekaar om aandacht en eten . Een van de hondjes is zo jarloers dat die op zijn rug tegen je aan kwam liggen als je de fles gaf.
Was even jullie reactie aan het lezen.... Heb zelf een Jackrussel(black en tan) dus het hele felle van een jack zit er niet echt in. Wel is deze ontzettend jaloers, ik weet dus niet echt wat ik moet doen met hem. Ik wil hem er gewoon bijhouden omdat ie gewoon bij het gezin hoort. En denk dat ik hem anders in een aparte kamer doen ofzo.... Ben zelf ook gebroen met 2 honden en 1 van die honden(cockers spaniel) heeft mijn placenta gepikt! Hij accepteerde mij wel gelijk terwijl die andere dat dus niet deed. IK denk dat het echt verschilt qua karakter van de hond.... Succes