ons badje en tummytub worden beiden al een heel tijdje niet meer gebruikt. Nathan gaat eigenlijk altijd mee onder de douchen. De eerste 3 / 4 maanden zijn ze allebei wel veel gebruikt.
Wij hebben tot 4 maanden heel veel gebruik gemaakt van de Tummy Tub en de kleine vond het heerlijk!! Ik vind dat ding ook wel handig toch makkelijker vasthouden dan in een gewoon badje. Nu vind ik het wel wat krap worden dus gisteren in andere bad gegaan en douchen samen is ook heel leuk natuurlijk. Die van ons gaat nu dus ook in de weg staan. Ik bewaar hem voor eventueel volgend kindje en als mijn zus straks zwanger is mag ze hem natuurlijk lenen. Als je hem nu niet meer gebruikt gewoon lekker op marktplaats zetten.
De tummy wordt hier inm. gebruikt als wasmand haha. toen mijn zoon nog een baby was vond ik het erg handig, maar nu gaat hij in bad of onder de douche.