Ik ben vollop aan het voorbereiden voor onze vakantie. Maar ik zit een beetje te dubben wat nou handig is qua inpakken. Ik heb geen zin om in 1 dag voor iedereen in te moeten pakken. Ik pak voor het hele gezin in, mijn man is daar geen ster in. Hoe lang van te voren beginnen jullie met inpakken als je voor n heel gezin moet?
Vooraf heb ik alle vakantie kleren gewassen en als dat droog was ging het de koffer in. Zo'n 3-4dagen van te voren. Het was hier toch geen mooi weer dus alle zomer spulletjes konden snel de koffer in. Maar een koffer pakken is toch eigenlijk zo klaar?
Wij vertrekken maandag en ik heb vandaag de koffertjes van de kindjes ingepakt. Beddengoed en handdoeken liggen klaar om ingepakt te worden. Maar goed ik heb de rest van de week weinig tijd omdat ik nog veel moet werken, dus alles wat ik nu al kan doen is meegenomen. Als ik zondag niet zou hoeven werken, zou ik dan alles inpakken.
ik begin meestal een week van tevoren. aangeven dat manlief een beetje dezelfde kleding moet gaan dragen (die niet mee gaat) wassenen vast klaarleggen. meeste heb ik dan 2 dagen van te voren in gepakt en de laatste twee dagen nog last minute wasjes van dingen die nog gedragen waren en mee moeten. en alles nalopen.
Voor korte vakanties pak ik de dag van tevoren pas in. Voor de zomervakantie heb ik wat meer tijd nodig, een paar dagen vantevoren controleer ik of alles wat mee moet schoon is, zo niet dan kan ik het nog wassen. En dan een dag of 2 vantevoren halen we de caravan op en kan ik die gaan inpakken. Ik maak wel altijd wat langer van te voren al lijstjes, zodat ik nog tijd heb om die aan te vullen als me nog wat te binnen schiet.
Wij gaan vrijdag nacht rijden en ik pas vrijdag morgen in en daarna maak ik heel het huis schoon. Werkt voor mij het prettigst.
Ik begin ongeveer 3 a 4 dagen van te voren met de koffers te pakken.. De toilettasjes zet ik allemaal bij elkaar en doe ik op de ochtend zelf. De rest van de spullen doen we de 1 a 2 dagen ervoor. De belangrijkste dingen (portemonnees, camera, fototoestel enz) heb ik dan al in 1 tas. En in de auto blijft dat ook in die tas, zo raken we niks kwijt.
Een week tot een paar dagen van te voren. Ligt ook aan het weer hier. Als ik weinig zomerkleding gebruik omdat het te koud is, dan pak ik dat alvast in.
Meestal ga ik 3 dagen van te voren alles wassen en 1 dag van te voren inpakken.. Ben echt van alles op het laatste moment...
Ik begin altijd op tijd. Dingen die wel meegaan, maar bijv niet (veel) thuis gebruikt worden liggen al bij elkaar etc etc. Werk ook met een inpaklijst zodat ik niets vergeet (pas hem ieder jaar iets aan). Wil dat soort dingen altijd goed voorbereid doen hihi
Uuh laatste uurtje voordat we vertrekken? Ja meestal wel 1 a 2 uurtjes voordat we weg moeten, heel soms de avond vantevoren.
Wij vertrekken op een vrijdag avond ik wil donderdag overdag alles inpakken donderdag avond werk ik nog en dan vrijdag laatste dingen in huis doen.
Ik ga 1 dag van tevoren inpakken. Zo kan ik (bijna) alles inpakken en hoef ik niet te bedenken wat er nou wel al en nog niet in de koffers zit.
Ligt aan de tijd wanneer we vertrekken, maar meestal een paar uur van tevoren, dan weet ik tenminste dat alles beschikbaar is om in te pakken en hoef het niet in etappes ingepakt te worden Wel begin ik een week van tevoren met een checklijst en was alles, zodat het droog is als we weggaan.
echt inpakken de dag van te voren maar ik hou dan wel al een paar dagen rekening met de kleren die we willen mee nemen. (zorgen dat die gewassen en droog zijn ) En ik begin een paar dagen van te voren met kijken wat ik nog allemaal moet kopen om mee te nemen zodat ik de dag ervoor niet zit te stressen dat ik nog van alles moet kopen (wegwerpslabbers bv ) We hebben nu een vakantielijstje gemaakt zodat ik niet iedere vakantie opnieuw moet gaan bedenken wat we nodig hebben.
Vanavond caravan naar huis en dan elke dag beetje ,vanwege lichamelijke klachten doe ik elke dag iets zaterdagmorgen gaan we
1 dag tot een paar uur van tevoren. Anders zit ik toch maar te dubben en heb ik véél te véél mee. Het enige wat ik op voorhand nakijk, is de vervaldata van de zonnecrème en EHBO-gerief. En dat haal ik dan op voorhand al bij.
Gewoon op de dag zelf als we 'savonds vertrekken en de avond ervoor als we in de ochtend vertrekken. Ik pak voor mijzelf en de twee kinderen, ik ga echt niet de koffer van mijn man inpakken!