Hallo, Binnenkort ga ik beginnen met de nieuwe slaapkamer van mn zoontje. We gaan van MDF eea maken voor op de muur. Nu wil ik dit gaan behangen, maar ik vraag me af hoe dit voor te behandelen om te voorkomen dat het mdf krom trekt. Ben benieuwd!
Ik denk met een schilderijhaakje. We gaan een takelwagen behangen en die is 1.20 breed. Dus tape oid zal wel niet blijven plakken. En montage kit vind ik zonde van de muren.
Ik heb een mdf boom behangen van 0,4cm.. gewoon met behangplaksel. Hoe dik is het mdf dat jullie willen gebruiken?
de bedoeling is 4 mm. Heb je veel lagen behangplaksel gebruikt? Of gewoon 1 laag? Heb intussen nog wat gegoogled en zag dat MDF dus een zuigende werking heeft en alleen behangplaksel gebruiken ook wel goed is, maar je dan dus zeker 3 of 4 keer moet insmeren met plaksel. Bedankt voor jullie reacties
ik heb eerst met grondverf de platen aan 1 kant geschilderd en kon toen met 1 keer behangplaksel de platen mooi strak behangen