Even een vraagje hoor maar wat is de toegevoegde waarde van het contact blijven houden? Mis je iets in je relatie ofzo? Je vriend weet hier al die jaren niet eens van af en wat nou als hij er ineens achter komt? Hoe ga je dat uitleggen? Dat deze man met wie je al 10 jaar mail en sms contact hebt een speciaal plekje bij je heeft kan ik heus wel begrijpen(al is het een dubbelleven wat jullie er op na houden en is het niet 'real') maar je neemt wel risico en je vriend is al jaloers ingesteld zeg je en daarom heb je niets gezegd, nou ga dan maar eens na hoe hij zal reageren als hij dit ooit te weten komt. Daarbij vind ik het een vorm van bedrog maar dat moet je helemaal zelf weten, dit is hoe ik erover denk.
tja ik keur het niet goed maar als het alelen bij mailcontact nu blijft en er verder geen erotische gedachte achter zit dan kan het weinig kwaad lijkt me
Ik vind het sowieso al knap dat ze dit al zo lang voor haar vriend verborgen kan houden. Ik vertel altijd alles aan mn vent. Als ik ff geen tijd heb vraag ik of hij ff mn mail checkt en andersom. Of als ik sta te douchen en ik krijg een sms vraag ik ff of hij kan kijken van wie die is... En verder, zie mijn eerdere post
Maar je was wel van plan met hem af te spreken...wat zou je dan tegen je vriend gezegd hebben? 'hoi schat, ik ga effe weg...heb afgesproken met een hele gewone vriend die ik al 8 jaar voor je verborgen hou'?
haha wat grappig, wij dan niet hetzelfde mail adres, maar toch ik heb geen geheimen voor mijn vriend. Mijn ex had mij een keer gemailt (had ik overigens totaaal geen behoefte aan) en dat mocht hij van mij ook gewoon lezen. Ik vind vertrouwen 1 van de belangrijkste dingen in een relatie, al dan niet het belangrijkste. Als dat weg is, dan is je relatie ook naar de knoppen, want je kan de ander nooit meer vertrouwen....
als het een 'gewone vriend' was geweest had je het toch aan het begin van je relatie tegen je vriend kunnen zeggen ???? je wist toen nog niet dat hij jaloers aangelgd was lijkt mij en je zegt te weten dat je verkeerd bezig bent maar waarom ga je er dan mee door ?? en volgens mij is het tijd om een flinke knoop door te hakken tenminste dat zou ik doen als ik jouw was want de kans is natuurlijk groot dat als je vriend erachter komt dat het te laat is.
Het lijkt wel alsof je iets mist in je relatie wat je door deze 'spanning' op wilt vullen... Ik vind het niet eerlijk van je dat je er gewoon mee doorgaat ondanks dat je zelf aangeeft dat je fout zit.. Denk je dat je vriend je ooit nog kan vergeven als hij hier achter komt wat je al vanaf moment 1 voor hem verborgen hebt gehouden, dus dat je al vanaf moment 1 niet eerlijk tegen hem bent. Wie weet waar je nog meer over liegt naar hem toe..
Misschien is je huidige relatie juist goed omdat je dit mailcontact er naast hebt. Ik vind dat wij niet mogen oordelen over de betekenis, want jij bent de enige die dat echt weet. Maar dan is het ook een lastige vraag voor ons om te beantwoorden, je stelt een onmogelijke vraag, je zult echt zelf moeten beslissen wat je doet.
Vind juist wel dat wij er over mogen oordelen, ze vraagt toch ons advies/visie ? Als het een '' gewone '' vriendschap zou zijn dan had ze het allang verteld tegen haar vriend ... Maar zoals vele hier al vragen, waarom doe je het ? is er iets niet goed in je relatie ? of mis je iets ?.. snap werkelijk niet dat mensen dit soort dingen kunnen doen ... als je jezelf ( in dit geval ) dan zo'n grote meid vind om je vriend te belazeren wees dan gewoon eerlijk tegen jezelf en je vriend .. mijn haren gaan echt recht overeind staan als ik zulk soort verhalen lees over vreemd gaan ed ... ik zie dit namelijk al als vreemd gaan want je bent al op het punt om met hem af te spreken, als hij niet had tegen gestribbeld dan was je daar allang naar toe gegaan :x
mee eens. dat er in de tien jaar nog geeneen ontmoeting is geweest moet ook wat zeggen toch! En ja ik ook vind het erg lullig voor je vriend zou het echt niet tof vinden als mijn man dit doet achter mijn rug om.
nou schijnbaar ben jij niet zo speciaal voor hem anders had ie je allang eerder willen ontmoeten en terecht! vind het schandalig wat je doet en het zou voor mij meteen einde relatie betekenen als ik er ooit achter zou komen! en ga niet zeggen dat het slechts vriendschappelijk is want dan had je het niet al 8 jaar voor je vriend verborgen gehouden. Hoop dat hij er snel achterkomt en dan een fatsoenlijke vrouw vind die m niet naait waar die bijstaat
Wat ik ook zeg is dat ik vind dat ze ons advies en onze visie niet kan vragen. Er zal niets zijn wat er tot nu toe gezegd is, wat niet allang door haar hoofd is gegaan. Sommige vragen vind ik nou eenmaal ´onmogelijke vragen´.
Ik vind idd zoals al eerder gezegd is dat je niet aan ons kan vragen wat je moet doen. Ik denk dat je diep van binnen al weet welke keuze je moet maken. Een persoon die je kent via msn of alleen telefoon is spannend logisch want je weet niet wie er aan de andere kant zit, maar hou ook goed in je achter hoofd dat je niet zeker weet wat voor persoon het is.. Hij kan zich ook heel anders voor doen dan dat hij in het echt is..!! Mag ik vragen waarom je je vriend niet verteld hebt over deze "man" toen jullie wat kregen? ( niet dat ik je hier na flink ga veroordelen dat doe ik niet ) Maar bedoel als dit alleen vriendschap is dan heeft jou vriend geen reden om jaloers te zijn toch...??? Als dit is waar je bang voor bent? In ieder geval succes!
Ik vind sommige reacties wel erg heftig, hoor... Ja, het is niet netjes (zacht uitgedrukt) om een vriendschap 8 jaar lang verborgen te houden voor je partner. Dat is ook gewoon vreemd, dat vind ik ook. En ja, ze zou hem hebben ontmoet als hij dat ook had gewild. Nou en?! Dat wil toch helemaal niet zeggen dat ze meteen met hem in bed zou zijn gesprongen? Of dat haar huidige relatie niets waard is? Of dat ze een slecht mens is?! Echt heel overtrokken. Tuurlijk snap ik ook wel dat je wantrouwig wordt als je bedrogen bent, maar kom op, zeg! Je kunt het ook overdrijven....