Had ook een oversized shirt aan.. 2maal onder de douche.. en daarna geen zin meer om dat stomme shirt aan te doen.. dus naakt bevallen.. en 2u later naar een douche had ik pas weer wat aan.
Een RODA JC shirt..... Klinkt raar.....maar mijn schoonbroer en zijn vriendin zijn gek van roda jc en ik had bij mijn dochter ook een voetbalshirt aan. Lekker luchtig. En dat shirt heb ik weggegooid afgelopen jaar. En toen ik het vertelde aan de vriendin van mijn schoonbroer kwam ze dus aan met een roda fan shirt....hmz roda? Maar toen viel me in dat ik in Sittard ga bevallen... Met een roda shirt in Sittard (Fortuna Sittard gebied hihihi) bevallen.....schoonbroer en vriendin willen graag een foto daarvan hahahaha.
Tijdens de bevalling zelf niets. Ik had zo een niemendalletje dat je vanachter toe knoopt van het ziekenhuis (gaas). Dit in de werkkamer. Voor het persen hadden ze dit uitgedaan en was ik naakt. Vond het wel heel bijzonder.
Ik kreeg 's avonds thuis de eerste weeen.. ik had toen mijn pyjama al aan. In de tas had ik kleding (een mega groot zacht shirt haha) gelegd die ik aan wilde doen tijdens de werkelijke bevalling... maar op het moment dat de weeen heftiger werden intresseerde t mij helemaal niet meer! uiteindelijk heb ik dat shirt 's nachts als pyjama aangehad
Ik heb een zwart rekbaar positieshirt aan gehad en voor onderweg een joggingbroek. Ga ik nu weer doen. Heb een nieuwe joggingbroek en een shirt..., maakt me niet eens uit welke.
Wat zonde dat je dat shirt hebt weggegooid. Ik ben ook in Sittard bevallen dus wij wonen bij elkaar in de buurt!
Ik houd toch graag mn hempje aan. Voel ik me prettiger bij en ik vind de foto's voor later dan ook wat 'netter'...
Anders, Ik had een pyama mee in mijn koffer, maar omdat ze al zichtbaar was toen ik ging liggen op het bed kon ik niet meer omkleden en ben ik in mijn dagelijkse bovenkleding bevallen haha. Moest wel lachen, want ik had dus na het douchen (even 5 minuten thuis nog, toen kreeg ik persdrang en moest nog naar het ziekenhuis toe) een string aangetrokken. Hoorde manlief zeggen in het ziekenhuis, waarom ik de moeite had genomen om zo'n lapje aan te trekken macht der gewoonte. Ik kwam binnen, moest naar de wc. Manlief trok alles van onder met een rotgang uit en ik werd door mijn man en een verpleegkundige op tafel getrokken en mocht/moest gelijk persen. Ik wilde niet van die wc af 22 minuten na binnekomst mijn meisje in mijn armen. Ik had geen tijd om na te denken wat aan te trekken of om/uit te kleden.
Ik had bij de Wibra een lang shirt gekocht, dus tot een stukje over de billen. Na de bevalling gelijk weggegooid.
ik zie het op dat moment wel... Kan nu wel zeggen dat ik een nachthemd aan wil, maar wie weet zit dat wel verschrikkelijk tijdens de bevalling
Hihi ik had een prachtig big shirt gekocht speciaal voor de bevalling en uiteindelijk helemaal in mn niksie bevallen. Was hoog zomer en ik zweette me het apelazerus haha. Kon echt niks velen, zelfs het verbandje om mijn infuus op zijn plaats te houden vond ik zeer irritant!
Hier voor pyama gestemd. ik had een bigshirt aan en die ging gelijk omhoog na de bevalling en zo had ik dus wel huid op huid contact.
Bij de 1e had ik een t-shirt van mijn man aan. Die zat lekker ruim. Bij de 2e ik een soort hemd/jurkje van t-shirt stof aan. Die zat ook lekker ruim.
Ik was uiteindelijk het grootste gedeelte van de tijd naakt, want ik heb tot de 9 cm lekker onder de douche doorgebracht Als ik niet onder de douche stond had ik een t-shirt van mijn man aan
had een t shirt van mijn vriend aan en toen ik achteraf de fotos bekeek was het ook nog toevallig de zelfde en er stond een tekst op van ik ben knap en een heel verhaal erachter verschrikkelijk shirt!!
Groot tshirt van mijn kerel,want die rook zo lekker naar mijn vent,en misschien wat tuttig,maar daar voelde ik mij ook erg veilig in...