Wat vind jij nou echt een..

Discussie in 'De lounge' gestart door Devilschase, 2 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zena

    Zena Fanatiek lid

    9 dec 2006
    2.428
    0
    36
    Als ik voor het slapen gaan lekker gedoucht heb en dan in een mrt verschoont bed kan! Heerlijk!
     
  2. vonnie73

    vonnie73 Fanatiek lid

    22 aug 2008
    1.898
    0
    36
    in un schwon huiske
    Heerlijk met mijn paard in het bos rijden als het zonnetje schijnt! Het liefst alleen. Daar word ik toch erg blij van heb ik gemerkt na 14 jaar niet meer gereden te hebben.
     
  3. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.268
    6.177
    113
    Gebeurt niet zo vaak, maar als ik 30 meter onder water zit (wel met de complete uitrusting he:p).
    De rust die dan over je heen komt, heerlijk.
     
  4. SYRV

    SYRV Fanatiek lid

    29 nov 2009
    3.133
    453
    83
    Sinds kort heb ik dat lekkere gevoel na sporten ook. Tijdens het sporten kan ik de klok wel vooruit kijken en vind ik het lang niet altijd leuk, maar als ik vervolgens klaar ben ben ik altijd toch wel een beetje trots op mezelf;)! En dan een heerlijke hete douche daarna.

    Oh en dat op je rug gekriebeld worden vind ik ook echt heerlijk!!!:D
     
  5. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Mijn favoriete momentjes:

    - Als er iemand over mn rug of in mn haren kriebelt
    - Als mn dochtertje onverwacht met me wil knuffelen (dat doet ze jammer genoeg bijna niet)
    - Samen met een aantal goede stemmen een mooi nummer zingen
    - Een fijn gesprek
    - Buiten lopen als er een flinke maar warme wind waait, liefst richting de avond in de nazomer.
    - Een super lekker gerecht proeven!
     
  6. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    rug of haar krabbelen/massage
    als ik sávonds bekaf mn nest in kan ploffen:D
     
  7. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Als mn man heerlijk in mijn nek gaat kriebelen als ik languit op de bank lig.. heerlijk ontspan momentje!

    Of wanneer ik het huis heb gepoetst en alles ruikt fris! vooral in de zomer als je dan lekker de deur open kan doen.

    Of op een zomeravond, in de tuin, tis lekker warm en dan de vuurkorf aan, met een grote pot thee, koekjes en een berg Asterix en Obelix stripboeken :D:D

    Als ik met mn hondje speel in het park en ze helemaal gek wordt van alle stokjes die er liggen. Dan bromt ze van blijdschap en ik geniet dan!
     
  8. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0
    Als iemand aan me zit (en dan bedoel ik niet alleen sex). Gewoon met mijn haar bezig om bij de schoonheidsspecialiste of massage.

    Maar ik heb ook nog iets anders geks: En dat is zo moeilijk uit te leggen, ik zal het proberen met een paar voorbeelden. Misschien is iemand anders ook zo gestoord?
    - als ik in een winkel ofzo sta en mensen moeten iets voor me uitzoeken, bijvoorbeeld door in een map te bladeren ofzo of iets opzoeken op de computer. Om de een of andere reden word ik daar heel ontspannen van.
    - of als ik via een callcenter oid me ergens voor op moet geven en mensen me dan allemaal dingen vragen. dan ben ik ook ontspannend.
    - of als ik met de hond wandelen, dan kan me zo ineens een heel ontspannen gevoel bekruipen.

    Ik weet het zijn hele rare dingen en misschien ben ik de enige in de wereld, maar dat ontspant me dus!!!
     
  9. Only me

    Only me Niet meer actief

    Ik geniet van een uitgebreid bad, kaarsjes aan op de rand, glaasje rode wijn erbij en muziekje aan. Heerlijke geurolie in bad.. partner erbij is ook gezellig ;)

    Verder genieten van een rustige avond thuis, vroeg douchen, pyama aan, lekkere serie op TV, grote bak thee erbij en de poes dicht tegen me aan te kroelen... heerlijk!
     
  10. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    4.322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Als ons huisje helemaal opgeruimd en schoon is. Dat ik weet dat ik daar niets meer aan hoef te doen vandaag. Dan met een kop koffie achter mn laptopje, even niets doen. Heerlijk! Of als mn meissie s'avonds op bed ligt, nog even gezellig met vriendlief bankhangen en een leuke film kijken :). Oh en natuurlijk van mn meisje! Kan helemaal ontspannen als ik haar tevreden zie spelen of als ze s'avonds doodmoe, nog even wil knuffelen en dan zelf naar de bedje gaat.
     
  11. Mami

    Mami Actief lid

    8 nov 2010
    148
    0
    0
    lekker naar mijn vaste schoonheidspecialiste en dan een sessie van een uur.

    zeker weten dat ik direct in slaap val.
    ben een keer wakkeer geworden van mijn eigen gesnurk.

    zoals TS ook aangeeft, lekker fanatiek sporten, douchen, sunatje, zonnebankje, lekker insmeren en naar huis op de fiets als het koud is buiten.

    hmmmmmmm.....

    een hele dag in friis doch zonnig weer in de tuin ploerten

    het huis opknappen voordat de kleine komt en dan geen zin hebben, het toch gaan doen en dan het resultaat zien en lij zijn dat je het toch gedaan hebt.

    doet mij eraan denken dat ik alweer te lang achter ZP zit in de lounge, moet de plee nog verven :D
     
  12. A2CA

    A2CA Niet meer actief

    Als het buiten echt vriest en ik heb een halfuur door regen en kou moeten fietsen dat ik thuis zalig lekker onder de warme douche kan staan! Heerlijk!

    Of dat mijn vriend me iedere avond wel ergens masseert vind ik ook zalig.

    In het weekend altijd lekker ergens een kopje koffie op het terras drinken, daar kan ik ook echt van genieten,
     
  13. sapje

    sapje Fanatiek lid

    6 sep 2009
    1.037
    0
    0
    NULL
    NULL
    dat mijn kinderen in de avond voor ze naar bed gaan samen gezellig bij mij op schoot kruipen en samen de dag doornemen, en erg schattig dat mijn dochtertje van bijna 2 ook op haar manier mee praat, echt een heerlijk moment
     
  14. anica

    anica Fanatiek lid

    3 dec 2009
    4.528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    Werken! Tja horeca, terras lopen, achter de bar en dan 3 bestelling te gelijk doen! Ow heerlijk is dat maar dan moet het wel super druk zijn.
    Doe het nu nog maar 1a2 keer per maand.
     
  15. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    als ik savonds heel moe in bed plof en mn lichaam voel ontspannen. Gisteravond hoorde ik daniel huilen, maar ik kon gewoon niet opstaan! Net of je lichaam al slaapt en je hersens nog niet
     
  16. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    Dat heb ik ook altijd na het sporten, ga 3-4x per week en als het alleen aan mij lag (en dus geen man/kind/tijdgebrek) ging ik elke dag!
    Zo heerlijk dat positieve gevoel na afloop, met (bijna :D:)) niks te vergelijken.

    Even de liefde voor man en kind buiten beschouwing gelaten want dat is een heel ander soort gevoel.
     

Deel Deze Pagina