Michelle en Alexander. Vanessa vind ik een stoeipoezennaam. Delano valt bij mij onder de categorie Ricardo, Cheyenne, Courtney etc. Namen die ik een beetje ordi vind.
Alexander is me te lang en wat te kak ofzo. Delano vind ik als vele anderen wat ordi klinken. Michelle vind ik wel ok. Vanessa vind ik niks.
Jezus hoe vaak mensen het woord ordi in de mond nemen hier zeg Aso gewoon... Ik vind Vanessa en Delano het leukste, ook bij de namen die je al hebt
Weet je ik ben blij dat mensen eerlijk hun mening zeggen hoor ...... wij willen een keuze maken uit deze namen en dat wil natuurlijk niet zeggen dat iedereen ze mooi vind alleen maken wij nu dus een keuze uit deze vier namen omdat wij ze zelf wel mooi vinden alleen het moeilijk vinden welke keus te moeten maken
ik doe dat en ik denk meerderen omdat ts zo ziet waarmee men een bepaalde naam associeren..met delano kun je er wel gif op in nemen dat men denkt dat je een aso bent. Ik zeg dus niet dat alle mensen met die namen aso's zijn maar die associatie heeft men wel en ik vind dat je je daar bewust van moet zijn als ouder omdat het plaatje 9 van de 10 keer wel klopt. Sommigen geven daar niet om, maar anderen vinden het heel vervelend als ze daarmee geassocieerd worden.
Bij Gabriella, Denise zou ik voor een jongen absoluut voor Alexander gaan! Heel leuk Tussen Vanessa en Michelle kan ik niet zo goed kiezen omdat ik zelf Michelle heet, haha. Ik denk dat ik Vanessa er net wat mooier bij vind klinken.
Wat Tuc zegt..het klopt vaak wel. Het zijn toch meestal dezelfde type mensen die hun kind Delano, Dyaysen of Shenaya noemen,daar kun je nu eenmaal niet omheen..
Ik ben dus zo'n type die het echt niet kan schelen wat een ander van de naam van mijn kind vindt OF waar ze het mee associëren. En met de naam Delano kan je er gif op innemen dat men denkt dat je een aso bent? Wat een onzin... Maar goed, dat is dus niet mijn associatie ermee, aangezien ik geen enkele Delano of Vanessa/Michelle ken die aso/ordi zijn TS: succes met het maken van de beslissing
Ik ook... Maar dat heeft vooral met mijn eigen referentiekader te maken, dus lastig oordelen welke het beste bij jullie persoonlijk past