Omdat Quinn een Ierse naam is en Guusje een echt hollandse naam. Voor mij speelt ook nog mee dat er bij Guusje nog 'je' als verkleinvorm achter staat en bij Quinn dus niet. Om een ander voorbeeld te geven, Thembi en Jasper samen vind ik ook niet klinken
Ik denk ook toch dat het Sem wordt, mijn man vindt Quinn toch niet zo leuk. Dus als jullie nog andere suggesties hebben....let me know!
Hoi, Ik vind Quinn ook niet bij Guusje passen. Guusje is echt een Nederlandse naam en Quinn totaal niet. Sem past er dan beter bij, maar vind het jammer dat je die zo vaak hoort terwijl Guusje dan weer veel origineler is! Je vroeg nog andere ideetjes. Hier een poging: Misschien kun je van Sem, Sam maken. Hoor je al minder vaak. Guusje en Pim Guusje en Daan (hoor je ook wel vaak, maar staat wel mooi samen) Guusje en Joep Guusje en Teun Guusje en Tom Guusje en Gijs Guusje en Mees Guusje en Jaap Guusje en Tijn Guusje en Ties Guusje en Bart Guusje en Thije Guusje en Jurre Guusje en Tijmen Guusje en Timo Guusje en Thomas Guusje en Lukas Guusje en Ruben Guusje en Kasper
Ja, Sam en Guusje dat is leuk! Uit de lijst van Lotti komen ook leuke namen met Guusje vind ik met name Mees, Ties, Jurre leuk! Sem vind ik ook leuker. Quin echt niet..
We hebben al een Sam in de familie, daarom hebben we Sem gekozen. Maar ik twijfel nog steeds. Ik vind Milan ook leuk maar mijn man niet. Daan weet ik niet, op de een of andere manier vind ik die naam niet zo leuk. Ik vind Sem gewoon echt leuk, alleen jammer dat die zo populair is! pfff moeilijk hoor. Voor een meisje wist ik het wel, maar een jongensnaam is zo moeilijk vind ik.
Ik heb een nieuwe naam gevonden, ik zag hem in een tijdschrift en ik vind hem wel erg leuk, wat vinden jullie van: Mika? (voor een jongen)
Quin of Quinn vind ik beide niets en al helemaal niet bij Guusje passen. Dat vind ik ook van Mika (wel beter dan Quinn maar nee, toch niet zo mooi en echt niet passend). Sem vind ik wel bij Guusje passen maar komt inderdaad vaak voor. Wat dacht je van Kick? Past erg goed bij Guusje en is toch een beetje anders
Mika vind ik een leuke naam, maar wederom niet passend bij Guusje. Ik vind een oud-hollandse naam beter bij Guusje passen, zoals als Sil, Mees, Abel, Teun enz. Maar als je weg bent van de naam Sem, zou ik gewoon hiervoor gaan. Ondanks dat hij populair is. Lekker belangrijk toch? Ik ken in mijn omgeving trouwens maar 1 Sem. Guusje en Sem Staat leuk toch?
Ik sluit me aan bij de rest, ik vind Quin/Quinn ook helemaal niet passen bij Guusje. Guusje is echt een "oer-Hollandse" naam, terwijl Quin/Quinn heel erg Engels klinkt. Sem past inderdaad veel beter bij de naam van je dochter, maar ik begrijp wel waarom je twijfelt (wij hebben hetzelfde probleem met een meisjesnaam). Moet wel zeggen dat ik helemaal niemand ken met de naam Sem trouwens. Als je helemaal gek bent deze naam zou ik er gewoon voor gaan hoor, je vind dan toch niets anders omdat je steeds maar blijft vergelijken!! Guusje en Mika klinkt ook niet echt lekker om dezelfde reden als Quin/Quinn.... (sorry!) Wat vind je van Quinten? Of: Luuk, Thijs, Stijn, Lars, Tim, Thomas, Lucas, Ruben