Ik ben op zoek naar een meisjes en / of jongensnaam! Een beetje in de stijl van Le-anne (op zijn NL uitgesproken) Engelse namen vind ik niet zo leuk. Wat vinden jullie er leuk bij? Zat zelf te denken aan: Jongens: Vince Gijs Liam Meisje: Linde Jiska Lieve Fleur
Van de jongensnamen vind ik alleen Gijs er leuk bij staan. Liam vind ik qua uitspraak te veel op Le-anne lijken en Vince vind ik gewoon geen leuke naam en ook niet leuk bij Le-anne staan (te Engels). Van de meisjesnamen vind ik Fleur het leukst. Jiska vind ik ook goed bij Le-anne staan, Linde en Lieve minder ivm dezelfde beginletter en klanken in de naam, maar het kan wel.
Ik vind Vince de leukse jongensnaam die er tussen staat. En staat gewoon prima bij Leanne. Voor de meisjesnaam kies ik voor Fleur.
Ik vind Vince erg mooi, mooier dan Finn Linde vind ik van de meisjes erg mooi, maar dan zou ik er Linn van maken... Leanne en Linde is wel een beetje teveel van hetzelfde, spreek het maar eens achter elkaar uit...nee dat is bijna hetzelfde
Ik vind Jiska en Fleur beide goed bij Le-anne passen. De andere namen vind ik qua uitspraak minder passen. Gijs vind ik de enigste jongens naam die goed bij Le-anne past.