ik denk ook een hééééééél licht streepje te zien. morgen nog maar eens testen en anders over 2 dagen met kv 2 v 5
Ja, is positief hoor. Je zit blijkbaar nog niet zo hoog in je HCG, (dus misschien ook ietsje korter zwanger dan je denkt), maar dit is positief. Zal de komende dagen nog wel donkerder worden, en ook mijn tip om te testen met Kruidvat 2 voor 5 euro. Die zijn het gevoeligste Gefeliciteerd dus!
hmmm ik denk niet positief.. Ik vind dit rottesten.. Er zit al snel een streepje.. als je goed kijkt zie je hem droog al.. Een keer mijn zusje laten plassen en die had hetzelfde.. Rekende me al rijk toen Daarna dus niet meer.. MAar ik hoop dat het voor jou wel wat betekent! Want ik zie niet zo goed of er bij jou roze bij zit.. Als dat zo is is het goed.. De testen zijn overigens absoluut niet gevoelig. Dus als je een cb plus koopt zou die al mooi positief moeten zijn (of een kv2v5)
Mijn DA test een week voor NOD! kijk en vergelijk vindt die van jou meer naar grijs toe gaan, maar als je het zeker wilt weten doe dan morgen even een KV 2 voor 5 Bekijk bijlage 130192
ik denk negatief (sorry) het streepje is te wit of grijs morgen eens testen met een andere anders ik hoop voor je dat we het mis hebben
Ik denk helaas negatief. Ik zie wel wat, maar dat is grijs en niet roze. Ik hoop dat ik ongelijk heb en dat een 2v5 mooi positief aangeeft.
Ik moet wel even een kanttekening maken bij de DA Eigen Merktesten. Toen ik deze ging kopen bij onze DA Drogist werd ik er door de verkoopster nadrukkelijk op gewezen dat ik de test binnen de tijd af moest lezen. Na die tijd konden er indroogstreepjes verschijnen. (Blijkbaar hebben ze daar klachten over gehad ofzo dat ze me dat vertelde...) Heb jij deze test dus binnen de tijd afgelezen? Voor een goed positieve DA-test, zie mijn album. Ik zou als ik jou was even een testje doen van de apotheek of Kruidvat 2 voor 5 euro. Als die ook positief zijn, heb ik goede hoop voor je!
Sorry meis, ben bang dat deze inderdaaad niet positief is.. Streepje is mij te grijs... Maar misschien heb ik het mis
Ik weet niet of ie grijs of roze is, Maar hij lijkt me wel heeeel licht voor 3 dagen na NOD? Of ben ik de enige die dat denkt Ik duim wel voor je natuurlijk!