Persoonlijk niet mijn smaak, en ik associeer het mijn mijn *verschrikkelijk irritante* zwager Maar het is wél een makkelijke, kort-maar-krachtige, naam
Ik vind hem leuk. Maar dan meer Bennie of Benny. Zo heet mijn man... dus Niks ouderwets! Ik vind hem tijdloos en internationaal ook goed te begrijpen.
Bah, vind het niks. Komt ook, omdat ik zelf zo zou hebben geheten als ik een jongen zou zijn geweest. Ben toch blij dat ik een meid ben haha!
Die hebben wij ook overwogen maar gaat hier niet in combinatie met de familienaam (dan wordt "ik ben ..." een volledige zin op het 2 keer "ben" na elkaar na).
Ik moet dan eigenlijk denken aan de reclame van Ben... Ik ben Ben Ook aan mijn man gevraagd, maar die begon te zingen: ik ben Benjamin Ben De naam is hier dus niet echt een succes. Maar ondanks dat het niet mijn smaak is vind ik het geen stomme/rare naam!