Zoals al door een aantal anderen is gezegd denk ik bij Fayden aan Jayden.. alsof het verkeerd uitgesproken of getypt is.. Voor een meisje vind ik de naam Vayen/Vayenne dan mooier.. dit lijkt dan op Fayden, maar wel wat vrouwelijker.
Fayden, een erg bijzondere naam. Heel uniek en misschien zullen er wat mensen aan moeten wennen.. Maar als jullie er volledig achter staan, wat betekent de mening van anderen dan nog? Ik denk juist dat je er hele leuke reacties door gaat krijgen!
Naar mijn mening is het te geknutseld. Veel mensen willen een weinig voorkomende naam, en daarin ben je zeker geslaagd (ik heb 'm althans nog nooit gehoord) maar ik vraag me dan altijd af of je dat moet willen. Een unieke, aparte naam kán leuk zijn maar in dit geval zeg ik nee. En dan voornamelijk vanwege het mannelijke -ayden.
Mijn eerste associatie is ook Jayden = jongensnaam. En dan vind ik Jayden ook nog eens geen mooie jongensnaam. Een meisje bij mijn oudste zoon in de klas heet Faylin. Dat vind ik wel vrouwelijk klinken.
Met t streepje de andere kant op neem k toch aan anders zeg je Va-Jeen. Ik zag hem op deze manier op een geboortekaartje staan, echt genant. Geef je je kind een naam maar geen idee hoe de uitspraak werkt 😂
Ik heb de naam ergens op internet gelezen. Dus nee heb em niet zelf geknutseld. En onze hond heet al Aiden. Dus dat wordt em niet.
Ik ben ook niet zo weg van Fayden. Als je de beginklank (fee) mooi vindt, zou ik Phebe (feebu), Felice (feelies) of Feline (feelienu) heel mooi vinden.
Ik vind m ook niet zo mooi.. Gewoon Fay, Faye of Fayèn vind ik wel weer mooi. Ik zou er dan eerder Faylen of Faylon van maken ipv Fayden
Niet mooi. Gekuntseld en te veel lijkend op de wat ordinairdere meiden en jongensnamen van het moment.