Colin. Mooi! Mijn achterneefje heet ook zo. Maar nu ben ik zelf dan ook een fan van Engelse/Ierse namen.
Colin. Ik ben echt helemaal niet van de Engelse namen, maar vind Colin een uitzondering daarop. Ik heb daar geen ordi-associatie bij, iets wat ik bij veel Engels/Amerikaanse namen wel heb.
Heb dit altijd al een mooie naam gevonden, maar vind m niet passen bij onze achternaam. Maar erg leuk en je hoort het weinig., wel met 1 L!
Colin! erg leuk. heeft bij ons ook op het lijstje gestaan. uiteindelijk ging het tussen Colin en Jesse en we hebben voor Jesse gekozen. mocht er ooit nog een zoon geboren worden word het zeker Colin
Super naam ) zo heet onze zoon Colin is in 2009 geboren en was in de afgelopen 10jaar daarvoor in Nederland maar 13x gebruikt