Schattig. Het is echt mijn smaak niet, maar vind het wel een lieve naam. Absoluut geen jongensnaam, eigenlijk.
Ik vind het heel cool geloof ik. Nooit een naam die ik zou kiezen, maar wel lief en stoer en uniek tegelijk. Ik zie er een heel eigenwijs meisje bij voor me
Super leuk! Gewoon doen! Ik zie een heel stoer, eigenwijs dametje voor me. En vernoemd naar de beste gitarist aller tijden... dat is toch cool
neeeee zo vatte ik het ook niet op!! maar ik typte een knipoog en toen kwam er een roll eyes...? kwam ook niet goed over vind ik
Hmm ik vind het niet zo. Vind het meer bij jongen passen en dan vind ik jimi ook kinderachtig klinken als ze ouder worden.
Ik vind het een hele leuke naam! Ik heet namelijk zelf Jimi! Ik kan je vertellen dat ik altijd positieve reacties heb gekregen, maar wel vaak reacties krijg als ik ergens voor het eerst kom dat ze een man hadden verwacht. Daarnaast krijg ik ook vaak mailtjes terug met Geachte heer. Maar ik stoor me daar niet aan en verder ben ik nooit gepest ofzo met mijn naam. Ik zeg doen!
Ik vind het een erg leuke naam! lekker stoer! Ik vind zelf alleen een andere uitspraak dan geschreven niet leuk. Het maakt het zo verwarrend. Maar weet je, al vinden veel mensen hem niet zo leuk, mensen wennen aan een naam. Dus daar hoef je het niet voor te laten. Als jij hem zelf maar mooi vind. Over later als ze volwassen is, kun je je proberen voor te stellen als je nu een nieuwe collega krijgt of een nieuwe buurvrouw. Als ze zich zo aan jou voor zou stellen hoe je dat zou ervaren? Ik vind het ook niet storend als iemand dan klaasje of guusje heet, dat vind ik juist leuk, lief en stoer tegelijkertijd. Het klinkt zo gezellig. Bij Jimi zou ik ook vooral denken 'wat leuk'.
De schrijfwijze moet ik even aan wennen, het is wel een naam die je altijd moet spellen maar ik vind het wel een leuke naam. Evt Jimmi of Immi?
Ik vind het een leuke naam, maar misschien wel iets te mannelijk. Ik zou deze naam bewaren voor het geval jullie in de toekomst een zoon krijgen.