Ja idd van die strakke latex pakken worden ook wel catsuits genoemd haha. Ik dacht dat dat bedoeld werd met hakken en een jasje erover.... nee dankje.
mee eens, ik krijg altijd zo een benauwd gevoel ervan maar denk dat dat persoonlijk is mij niet gezien
oo hihih ik dacht ook die strakke latex dingen hahaha sorry die van de foto vind ik trouwens wel heel leuk, heb ze nog niet maar denk dat dat mij ook wel leuk zal staan dus even shoppen maar
Ik vind het echt geen porum. Die modeontwerpers lachen zich een breuk volgens mij: wij bedenken gewoon iets belachelijks en iedereen trekt het nog aan ook! Een heeeeeeel enkele keer zie ik iemand lopen waarvan ik denk: Ja, jij kunt het hebben, maar over het algemeen ziet het er gewoon echt niet uit!
http://www.pabo.nl/product/images/details/01263-01-a-PBI.jpg dit is een catsuit maar die jij op de foto hebt, wordt bij de pabo ook getoond als catsuit.
Vreselijk. Trek nog liever een pyjama aan dan. Catsuits, jumpsuits, tuinbroeken en geitenwollen sokken zouden verbannen moeten worden. Eerlijk waar, ik zou het nog niet meegeven aan de ophaalservice voor de derde wereld.. Doe je je medemens toch niet aan?
Ik vind ze super leuk! Ze zitten ook echt heerlijk. Bij The Sting hebben ze ze nu heel veel. Kheb een zwarte, maar binnenkort komen er nog wel meer bij.
Snap niet wat er mis is met een jumpsuit. Catsuits ok, maar een jumpsuit is toch niets meer dan een pak aan 1 stuk.
Dr gaat een wereld voor me open.. ik had geen idee dat dat nu zo'n mode is. Maar ik heb dan ook al veel te lang geen kledingwinkel van binnen gezien... Mijn persoonlijke mening is: mooi als je een modellenlijf hebt, maar anders niet. En met bepaalde printjes vind ik het zelfs ordinair (sorry voor degenen die zich aangesproken voelen)