Zou dat een innestelingsdip kunnen zijn op 7dpo? Stel van wel, wanneer zou ik dan kunnen testen? Had die dag heel goed voelbare menstruatiepijn, nu niets meer.
Flinke dip! Temp je wel rectaal en elke direct na ontwaken op dezelfde tijd? Stel dat het de innesteling is dan kan je over 3 dagen een lichte streep zien.
Als ik nu goed naar je kaartje kijk dan lijkt het erop dat de pieken op dag 30 en 31 een lh piek kunnen zijn geweest. (Komt ook overeen met je vruchtbaarslijm). Dan je ei op dag 32 en de dip van cd 36 de gele lichaamsdip.
Ja hoor, altijd rectaal op hetzelfde uur voor het opstaan. De dag dat het 37.1 was, had ik precies wel warmer dan anders, dus misschien dat dat niet helemaal juist is. Dus eigenlijk kan ik morgen testen? Of pas vandaag + 3 dagen?
Geen idee. Je zou over 3 dagen kunnen testen. Is de test dan negatief dan was het niet de innesteling
Ei op dag 29. Bij de lh piek heb ik normaal nooit temp verhoging, dus die cd26 was maar een veronderstelling. Ik heb altijd nog 2 a 3 dagen na mijn ei slijmverlies.
Heb je andere kaartjes om te laten zien?? 3 dagen na je lh piek een eisprong is wel erg laat. Weet je.. we kunnen nu gaan speculeren maar beter is om ff af te wachten
Haha, inderdaad! Uiteindelijk zullen we het toch maar achteraf weten. Maar als mijn ei maar cd32 was, hebben we te vroeg geklust, daaro dat ik er nog wat over zat te denken. Ben al blij dat mijn lf al zeker langer is dan 4 dagen.