Vervelend he als je niet weet waar je aan toe bent. Ik had vanochtend een duidelijker streepje. Zo begonnen mijn testen ook in de vorige zwangerschap. Nog geen uur later ongesteld geworden wel maf want ik heb helemaal geen buikpijn of menstruatie gevoel ! Nouja iedergeval duidelijkheid en op naar de volgende ronde. Hoop dat jij ook snel duidelijkheid hebt.
Angie, wat gek joh. Zo zie je maar weer dat die testen ook niet altijd duidelijkheid geven! Hier helaas nog geen ongi te bekennen, maar wel een zeurderig gevoel. Ben benieuwd. Misschien zijn we straks wel samen zwanger, dat zou leuk zijn! Hou je taai meid, je hebt vast snel weer een posi test in je handen!
Lieve dames, daar ben ik weer! Er is hier nog steeds geen ongi te bekennen (wel al aantal dagen lage temp). Omdat ik me vandaag niet lekker voelde op het werk (heb zelfs een paniekaanval gehad). Toch maar even aan een testje gewaagd toen ik thuis kwam. Zo ongeveer half 5. Ik dacht tijdens de afleestijd iets te zien, maar was zo miniem, dus heb hem weggelegd. Zojuist om 6 uur weer gekeken en zie ik daar toch weer een licht roze streep verschenen!! (voor het laatste vrijdagochtend getest nav die andere test die ik geplaatst had). Wat vinden jullie? Ben ik gek of zien jullie hem ook? Opgedroogd en naast elkaar gelegd vind ik hem ook een stuk duidelijker dan de test van vorige week woensdag (zie eerste post). Zal wel kijken of ik daar ook nog een foto van kan maken, wordt helaas al donker. Zou natuurlijk wel mn paniekaanval verklaren (verstoorde hormoonhuishouding). Pfff, denk je er van af te zijn, kom je weer in die onzekerheid! Nou, ben benieuwd wat jullie er van vinden...
ik zie weleen licht streepje maar tis een indroogstreep denk ik als je ehm pas om 6 uur afgelezen hebt sorry..
Dat denk ik ook, sorry!! Hij mag mss donkerder zijn dan die van woensdag, maar dan had hij echt wel moeten knallen!! we zijn bijna een week verder!! succes
Ik zie niet echt wat. ook geen verschil met de vorige testen sorry. Denk ook dat de test donkerder had moeten zijn nu ten opzichte van vorige week.
Hmmm, ik krijg hem niet zo op de foto zoals ik hem wil. Morgen nog eens proberen bij daglicht. Hmm, jullie denken een indroogstreep. Maar wat als ik zeg dat ik op geen enkele andere test van z&k een indroogstrip krijg? En hij is echt roze, niet grijs. De reden dat hij nog niet knalt is omdat ik totaal niet weet wanneer mijn NOD is... Ik had vandaag en gister wel wat spotting, maar omdat ik me vandaag zo vreemd voelde dacht ik: gooi er eens een testje tegenaan en hij vertoonde eerst al lichtjes iets, vandaar dat ik hem even weggelegd heb en daarna dus een lichtroze streepje. Goh, volgens mij praat ik echt als iemand die super graag wil dat ze zwanger is
What she said! Sorry meid, ook al weet je niet wanneer je NOD is, als je woensdag al een vage positieve test had had het nu echt een heel stuk duidelijker moeten zijn. Ik denk rustig afwachten en kijken wat er gebeurt, gewoon je menstruatie afwachten. Veel succes!
Wachten duurt zo lang . Overigens nog een poging gedaan tot een foto maken, maar veel beter is het volgens mij niet geworden... Jullie horen het nog van me Bovenste is nieuwe, onderste is van 7 maart Edit: hmmm, wordt er niet beter op zo met die foto's... Zal morgen een nieuwe poging, met mssn ook wel weer een andere test
He paniekertje, Wat leuk om te lezen dat jullie al gestopt zijn met de pil, en er volop mee bezig zijn! Ik zag bij de eerste foto echt een licht streepje Ik hoop het voor je meis
Paniekertje, ik zie helaas niets op geen enkele foto. En aangezien je al een aantal dagen test zou het streepje toch echt duidelijker moeten worden. Ik zie trouwens ook echt geen eisprong in je temp kaartje
ik zie wel wat maar geen lijn of vage lijn, vind het iets een waas maar wil je niet ontmoedigen maar als je 7 maart een vage had zou hij nu wel iets beter te zien moeten zijn... ik zou ook een andere proberen misschien geeft die wat duidelijkheid, dit is ook zenuwslopend.
Lieve meid, Ik denk dat je nog helemaal niet positief KAN testen omdat je volgens mij nog helemaal geen eisprong hebt gehad... (als ik je FF zo bekijk) Dat is niks om van te schrikken. Je schrijft dat je net van de pil af bent en dan kan het even duren voordat je natuurlijke cyclus zijn weg vindt... Mijn advies: gooi die thermometer uit het raam en ga het eerste half jaar gewoon ontspannen klussen met een "we zien wel" mentaliteit. Geloof me; als het niet gelijk lukt dan heb je straks nog tijd zat om te tempen, je ovulatie te spotten en te stressen... Heel veel (ontspannen) plezier toegewenst!
Tempen moet opzich kunnen hoor, ik deed het ook. Je kan toch niet gericht klussen(dom woord) ofzo. Maar ik had een onregelmatige cyclus en voelde ook niet als ik ongesteld moest worden. Dus deed het meer om te weten wanneer ik mijn tampons weer bij me moest houden. Gelukkig leerde ik ook mijn lichaam kennen door het tempen en wist ik wanneer ik het zou kunnen verwachten. Met mijn nieuwe vriend ben ik er ook niet meer aan begonnen. Mijn lichaam deed nog precies hetzelfde als toen met mijn ex . Was dus gelukkig geen verrassing wanneer ik ongesteld werd Dus aan de ene kant met TS onregelmatige cyclussen zou ik ook tempen. Want ja je ziet toch pas achteraf je eisprong. Maar ik begrijp jou ook wel. Het is toch weer het ermee bezig zijn en in het begin hoort het juist leuk, ontspannen en toch ook weer spannend te zijn. Heb er dus een dubbel gevoel bij. Maar ben het met je eens dat ik ook geen ei zie.
Ben naar de HA geweest vanwege mn paniekaanvallen en ze laat nu mn HCG waarde ook prikken. Dus ben benieuwd. Morgen weet ik wss de uitslag al. Dan heb ik ook gelijk duidelijkheid, dus dat scheelt dan weer. Die testjes soms