Hi allemaal! Vandaag is mijn nod. Vanmorgenvroeg getest. (Sensitest die met dat hartje) Nu zie ik als ik heeeeel goed tuur een streepje. Heb m wel uit het plastic gehaald ivm reflectie. Heeft sensitest een voorgedrukt lijntje? En zien jullie wat ik zie? Morgenochtend ga ik sowieso nog ff naar de kruidvat.
Ik ben het met Lov eens. Ik zie wel iets, maar ik vind het ook een beetje een raar streepje! Misschien toch de kv proberen!
Ik zie wel wat, maar idd is hij wat "vaag". Ik zou de kv ook doen! Daarmee heb ik vandaag 10dpo positief mee getest
zie wel wat..maar een vaag streepje idd Had het ook met sensitest 2 dgn voor nod andere meiden zag hem wel heb smiddags met kv test getest en die was duidelijk positief
Durf er niks van te zeggen... Ik heb 4 dagen voor NOD getest met een zelfde test en daar was ook een heel vaag streepje maar die was wel roze, die van jou lijkt wat grijs. Ben benieuwd naar je KV test.
Goed dat je naar de Kruidvat gaat! Ben erg benieuwd hoe dit afloopt! Al hoop ik natuurlijk gewoon dat je zwanger bent!