Tsja ik vind het verhaal ongeloofwaardig. Maar ts heeft geloof ik wat met eierstokken: Ts, eitje springt niet in de eileider maar komt uit je eierstok
Jammer jullie negatieve reacties Maar het zijn mijn artsen beslissen en hoe hun mij behandelen Het is al naar dat ze gisteren niets zagen me Laten bloed prikken vandaag weer laten bloed prikken en dan bellen of ik met spoed even echo kom maken in het ziekenhuis, zal wel reden hebben dat ze dat beslissen vanwege mijn medische geschiedenis Maar gelukkig mocht net weer naar huis met een mooie echo met vruchtje en dinsdag weer op controle! dus je ziet echt wel een vruchtje me precies 4 weken (inwendige echo) Grote van 0,402cm Of het goed gaat is een 2e maar zit op de goeie plek en daar gaat het om Hierbij mijn echo van avond met tijd stip en datum kunnen de mensen die het niet geloofd of raar vonden zelf even zien dat het toch echt gebeurd is http://www.zwangerschapspagina.nl/members/75128-albums13298-picture82129.html Ik wens iedereen veel succes hoe kan ik deze topic sluiten!??
Hoi muis, heb hetzelfde als jou meegemaakt in het begin, maar vruchtzakje zat ook mooi op de goede plaats op vroege echo. Niet leuk om met zoveel onzekerheid je zwangerschap te starten, maar bij mij is alles goed gekomen! Hopelijk stelt dit je een beetje gerust! In ieder geval nog gefeliciteerd en probeer er van te genieten!
Muis dat is goed nieuws. Ik zeg ook niet dat ik jou niet geloof, ik zeg het verhaal van je zhuis niet te geloven. Maar hoe dan ook dit ziet er goed uit. Je kan nu een beginnend vruchtzakje zien en dat is goed nieuws. Gefeliciteerd.