Ha allemaal, Mijn specifieke temperatuurvraag even hier. Ik heb geen idee van mijn cyclus, niet ongesteld geweest, bv aan 't afbouwen, test me suf, maar nog geen smile op CB te zien, af en toe een licht streepje that's it.. Wel een aantal keer krom gelegen van de buikpijn. Na de geboorte van onze dochter een paar maanden de minipil geslikt, 5 dec. gestopt, toen eerst onder de tong temp. gemeten, maar sinds 10 dgn rectaal). Mijn kaartje: Ik doe dus net alsnog ik ben gestart op de 1e dag van mijn menstruatie, maar is niet zo, is dit handig of kan het anders? http://www.fertilityfriend.com/home/5751ed Vindt 't best wel hoge temperaturen? Fijne avond! Simone
Onder de tong is idd niet betrouwbaar. Verder moet je wel op hetzelfde tijdstip meten. Ik zie dat je open bolletjes hebt en dat betekent dus een ander tijdstip gemeten. Voor nu valt er nog ff niks over te zeggen helaas. En hoog valt best mee. De ene vrouw heeft een basale temp van 36.8 en een ander heeft 36.5 etc. Daar moet je dus ff niet naar kijken.
Thx! Ik test op dezelfde tijdstippen, had alleen de tijden niet veranderd. Nu wel goed gezet, ik temp en test maar 'vrolijk' door..