dit heb ik inderdaad ook! Dat met het servet niet, maar ik ben slechthorend, dus ik hoor dat niet, bij mij gaat het dus over "wat ik voel als ik iets doe" zeg maar. Mijn vader kon bijv niet tegen losse knopen of munten in zijn zak. als hij dat voelde werd ie gek.
Ik vind mandarijntjes pellen goor omdat die mandarijn lucht dan aan m’n handen blijft zitten ook na 10x wassen. Zelfde met ui. En rauw vlees snijden vind ik ook echt vies!
Zelfs al heb je geen kalknagels, eelt of haren. Blote voeten moeten gewoon verboden worden bah. Tenzij aan zwembad of strand. Dat kan ik nog begrijpen.
nee, dat hoeft niet, aangezien ik zelf ook op slippers of sandalen loop. Alleen zijn mijn voeten netjes verzorgd en daar zit dus wel een heeeeeeel erg groot verschil in.
Herkenbaar! Ik zei pasgeleden wel zoiets als oh bah gadver toen een hond m’n baby likte over z’n hand. Mijn peuter gelijk: dat is niet zo aardig mama
ik gruwel van warme melk met vellen erop. brr vroeger als ik bij mijn oma was warmde ze altijd melk op, en daar kwam zon vieze dikke vel laag op en die lepelde ze eruit en at ze zo op. ik word nu alweer misselijk als ik er aan denk,
Heel heel vies; Stukjes roos of berg in vettig haar.... Bruine tanden Kinderen met rotte tanden (ook zielig) Iemand waarvan de adem naar koffie ruikt Kinderen die naar tabak stinken omdat er thuis gerookt wordt Mensen die stinken naar rotte was; Please, hang die was meteen uit zodra de wasmachine klaar is! Benzine over je handen Gapen zonder hand voor de mond Beerham (beenham waarbij je meteen ruikt dat het van een beer/mannetjesvarken afkomstig is, afschuwelijk!) Oja, echt heel erg: mensen die vlees van een botje afkluiven....stelletje Neanderthalers! En dat dan zon vetdruppeltje over de kin loopt, je maag draait erbij om, Ben een keer van een kerstdiner weggelopen omdat ik het echt niet meer aan kon zien, kon echt wel janken zo beroerd werd ik daarvan. Ben een halfuurtje weg geweest en bij het dessert weer terug gekomen. Wij eten geen vlees met bot erin, liefst ook geen varkensvlees en nog liever helemaal geen vlees... helaas houdt mn man er erg van. 3 of 4x vlees 2x vis 1x vegetarisch per week is hier de afspraak.
Mijn oma vertelde eens dat in de oorlog de dunste kinderen thuis de vellen moesten eten omdat daar het meeste vet in zou zitten. Mijn oma eet de vellen dus ook op....
Genoeg mensen die hier niet van walgen hoor Ik heb een paar collega's die dit zonder walging en over hun nek gaan kunnen doen. Die hebben weer andere dingen wat ze vies vinden en wat ik wel mee vindt vallen/kan doen zonder over mn nek te gaan.
Dat engelenhaar voor in de kerstboom van vroeger.. veel mensen vonden dat heel fijn vast te pakken, behalve ik
Het douche gordijn dat naar je toe waait en tegen je been aan plakt . Wij hebben dan ook geen douche gordijn. De geur van een vanillekaars vind ik ook vies.
Natte sokken, vreselijk. En net gekopieerd/geprint papier. Daar krijg ik hoofdpijn en misselijkheid van.