Wij hebben een mops hondje. Dat zijn echte kindervrienden hoor . Hebben haar gekocht toen ik 5 maanden zwanger was van de eerste dus ze is opgegroeid met een baby. En nu met Romy gaat ook alles goed. Ik heb alletwee de keren het shirt gegeven wat ik aanhad met de geboorte zodat ze kon snuffelen. ( wel buiten natuurlijk ) En daar heeft ze zeker 2 weken mee rond gesjouwd. Alleen is het gekke dat "vreemde" kinderen niet zo veel kunnen doen bij haar dan Bartje en Romy. Maar dat zal dan wel komen omdat ze die niet kent ofzo.
Wij hebben 2 katten en een hond; een Friese Staby. En ze is zo lief voor Ewout! het zijn echt maatjes van elkaar, en Lotje is alweer 10 jaar
ik heb 2 mopshondjes heb nog geen kids maar wel veel kleien nichtjes en neefjes die afgelopen jaar zijn geboren en ze zijn helemaal dol op de kids en beschermen ze heel erg. dus ik hoef niet bang te zijn als ik kids heb. foto van mijn hondjes staan in mijn album. liefs mopsje
hoi hoi, wij hebben 2 katten een vogel(daar was ik helemaal niet bang voor ) en een hond (kruising labrador/rotweiler) gaat heel erg goed. hier word ook wat afgelebberd hoor enne ik vind het van eigen hond niet vies hoor je weet op dat moment waar zijn snufferd in heeft gezeten (niet in de stront enz duss..) dit is ook een teken van deemoed hè. onderdanigheid dus, meestal zien honden zichzelf ranghoger. dit is gewoon het belangrijkst dat de hond weet dat het nieuwe huisgenootje hoger in rang is dan hij/zij. met de katten gaat het ook goed trouwens ik denk dat als je een beetje voorbereiding treft het wel goed komt. dus alvast box neerzetten kleertjes laten ruiken, vlak na de geboorte de kleertjes die hij aan heeft gehad ook laten ruiken en daarna baby laten ruiken. succes gr saskia
Ik hou me aanbevolen, hoor! Onze fox is niet superlomp, maar wel lekker onstuimig; wil altijd spelen. Toen er vorige zomer wat klein grut op mijn verjaardag rondliep, vond íe dat geweldig; en de kleinste van 1,5 jaar, gaf íe verder ook niks om. Maar ik denk straks, als het "eigen' is, dat íe de kleine wel gaat beschermen...
Hier ook 2 jack russels! Het gaat prima samen. De een bewaakt hem; is altijd in de buurt. En de ander slaat alarm als Tijn huilt.
En ook hier... jullie raden het al 2 jack russels! Gaat met andere kinderen heel gode, zolang ze maar van hun kussen afblijven die is van hun! Ik leer kinderen die hier komen ook altijd dat als ze op hun kusen liggen er niet bij mogen komen.
Hier een Olde English Bulldog en een Engelse Stafford! Dat gaat harstikke goed, met de Stafford kan sowieso gegooit worden (niet letterlijk natuurlijk hihi) en dan vind ze het nog leuk geloof ik en die Bulldog geeft het wel aan als het hem teveel is, dan loopt hij weg, of doet ze kop een stuk omhoog en kijkt ff chagerijnig! Die was ook als eerste bij ons thuis, maar heeft eigenlijk geen moeite gehad toen mijn oudste dochter geboren was, we hebben hem er gewoon bij betrokken en sindsdien lag hij bij de box te waken en nu ook weer bij mijn jongste! Ze zijn nu ook weer ineens een stuk waakser geworden, maar niet jaloers ofzo, gelukkig maar! Maar in de gaten houden moet je ze altijd, ookal zijn ze zo schattig en doen ze nooit een vlieg kwaad!
hier een franse bulldog,. als andere marno pakken dan gaat ie er naar toe om te kijken of het wel goed gaat en dan kijkt ie naar mij of het wel mag! laatst had ik marno op de grond en de hond ging er naast liggen,. lief hoor,. maar ik blijf er altijd bij,.. je weet maar nooit,.. soms wil die gewoon ff snuffelen aan hem en gaat dan gewoon weer liggen,.
Wij hebben een Berner sennen reu van nu 2 jaar van ruim 50 kg en een hoogte van 70cm.Hij is zo lief en lomp en was voordat Yeline kwam helemaal geen kinderen gewend en als je ze nu ziet samen . Mensen die kunnen gewoon niet meer zonder elkaar vanaf het begin als Yeline huilde stond hij bij de kinderwagen te piepen en liep steeds naar me toe van kom nou vrouwtje. En als Yeline nu helemaal overstuur is jankt hij mee en zit hij bij ons om haar te knuffelen hij is zo lief met haar. Ze spelen ook vaak met z'n 2 en op de grond en dat gaat super goed hij laat alles van haar toe zonder maar 1 kik te geven nee die 2 zijn kop en kont
Wij hebben een Berner sennen reu van nu 2 jaar van ruim 50 kg en een hoogte van 70cm.Hij is zo lief en lomp en was voordat Yeline kwam helemaal geen kinderen gewend en als je ze nu ziet samen . Mensen die kunnen gewoon niet meer zonder elkaar vanaf het begin als Yeline huilde stond hij bij de kinderwagen te piepen en liep steeds naar me toe van kom nou vrouwtje. En als Yeline nu helemaal overstuur is jankt hij mee en zit hij bij ons om haar te knuffelen hij is zo lief met haar. Ze spelen ook vaak met z'n 2 en op de grond en dat gaat super goed hij laat alles van haar toe zonder maar 1 kik te geven nee die 2 zijn kop en kont
Ben zoooooo dol op die honden. Ik ben mijn vriend aan het overhalen om die ook te kopen maar hij is meer van het type Jack en boerenfox. Zie zien er heeel stoer en gevaarlijk uit maar zijn ontzettende watjes en leuke familiehonden!
hier al jaren een Amerikaanse Stafford, ik kan nog niet uit ervaring spreken, maar verwacht geen enkel probleem heel belangrijk punt is inderdaad om kinderen nooit alleen te laten met een hond
Ja, het zijn idd ontzettende familiehonden, schatjes zijn het! Niemand durft zomaar de tuin in te lopen en dat vind ik ook wel fijn, maar ze doen helemaal niets! Dat afschrikken vind ik zelf ook wel genoeg, hihi!
wij hebben een beagle scooby van 5j en onze dochter kan er echt alles mee doen hij doet geen vlieg kwaad is echt een sulletje :-D
Ik heb een American Stafford (jawel, één der beruchte vechthondsoorten) en hij is superlief met kinderen. Mijn zoontjes van 6 en 4 beschermt hij, en mijn buik nu ook. Als mijn beste vriendin langs komt met haar baby, legt hij zich in de buurt en gaat enkel ff kijken als de kleine huilt, voor de rest blijft hij er mooi af. Hij is gek van peuters, daar rent hij dan rond als een gek, maar zal ze niet aanraken. Naar de markt gaan of ff een wandeling maken en een wandelwagen/buggy zien? Daar rent hij op af, vlak voor de wandelwagen/buggy, ploft hij zich op z'n kont en steekt z'n poot die je dan maar moet aannemen of hij is verdrietig. Het is een echte lieverd, maar wat wil je... Hij komt uit een gezin met 9 kinderen tussen de 3 maand en 14 jaar oud, dus hij is niets anders gewoon geweest, en hier is hij ook kindvriendelijk opgevoed. Wat m'n dierenarts wel zei, is dat als de hond eerst aanwezig was, en hij een bazig type is, hij best wel raar/boos/bazig kan reageren op de nieuwe baby. Een hond ziet z'n gezin als roedel, en al wie na hem in huis komt, ziet hij als een ondergeschikte. Dus vanaf het begin goed duidelijk maken dat de baby niét zijn ondergeschikte is en (als je enkele dagen in het ziekenhuis verblijft) elke dag de 'vuile' kleertjes van de baby mee naar huis geven en de hond eraan laten ruiken. Idem met een vuile luier, honden aanvaarden sneller urine dan kleertjes of de baby zelf. En als die dan regelmatig de urine heeft geroken, herkent hij die geur en is er meestal geen jaloesie.
We hebben een beagle en dat gaat prima met de twee kids. We hebben hem bijde keren lekker laten snuffelen en likken aan de kids. Vanaf toen dikke maatjes.