Al ga ik op de kop staan, in het licht of in het donker. Ik kan er niet bij dat mensen hier goud of wit in zien. Ik zie hem echt blauw met zwart zoals hij ook orgineel is. Echter ziet mijn man hem goud met wit.
ok. w t f Ik zie hem nu weer op mn telefoon en nu is ie weer witgoud. Dude, slecht voor mn cortisolgehalte.
Nee. Geen bril, niks. Mijn vriend wel. Hij heeft bewezen slechte ogen. Zelfs speciaal glas nodig. Hij ziet blauw zwart.
Haha mijn oudste ziet nu ook wit en goud, net als mij. Gisteren nog zwart en blauw/paars. 😂 Echt zo vaag dit
Ik heb -3.75 bijde ogen. Heb lenzen of bril op. Zie hem meestal blauw/zwart. Soms wit/goud. Als ik dan ff weg kijk en weer terug kijk is hij ineens blauw?? Gister zag ik hem eindelijk weer wit/goud. Dus ik zeg tegen mijn zus , kijk kijk kijk nu is hij wit/goud. Ze kijkt en begint te lachen . Ik kijk nog is terug op mijn telefoon en is hij ineens weer blauw/zwart . Zelfde ruimte , zelfde licht
Mijn man ziet 'm momenteel blauw/zwart en ik goud/wit... Terwijl we naast elkaar op de bank zitten! 😂 Hij heeft trouwens -5,5 beide ogen en ik heb gewoon goede ogen, nooit geen last van mijn ogen gehad . Maar hij ziet het dus goed en ik fout! Met bril, zonder bril, met lenzen zonder lenzen hij blijft het allemaal blauw/zwart zien..
Ik zie de jurk de ene keer wit-goud en de andere keer blauw-zwart. Mijn man heeft de jurk alleen wit-goud gezien en onze dochters zien em blauw-zwart.
Mira zegt trouwens goud/wit en ik heb 'm gisteren een paar keer blauw/zwart gezien.. Maar zie 'm meer goud/wit.
Echt raar. Gisteravond goud wit vanochtend blauwzwart en nu weer wit goud maar de kinderen blijven blauw zwart zeggen.
Ik blijf blauw/lavendel zien, maar het 'zwart' wel met een gouden gloed. Maar wit/goud kan ik er echt niet van maken.... Met mijn ene oog heb ik -2.00 en een cilindrische afwijking, maar ik draag een lens. Mijn andere oog is praktisch blind.
Vreemd genoeg blijf ik wit goud zien maar de rest van de familie blauw zwart haha Gisteren de eerste keer bij mij ook blauw zwart maar nu dus niet meer.
Met de beste wil van de wereld zie ik er geen blauw of zwart in. MN vriend wel en die snapt mij weer niet haha
Ik krijg de indruk dat het andersom is. Iedereen hier met een cilindrische afwijking ziet hem blauw zwart. De mensen zonder bril Goud wit