Hier van alles. Mijn oma is half Indisch half Chinees. Mijn opa is een Nederlands maar geboren in Indonesië. Zijn moeder was half Pakistaanse half Frans. Mijn andere oma is Duitse en opa Nederlander. Dus tja... Vriend is helemaal Nederlands.
Ik ben half moluks, mijn man 100% nederlands. Onze kinderen zijn getint, maar hebben ook weer echt Nederlandse trekjes, zoals blonde haren en blauwe ogen. Mooie combi!
Leuk topic! Mijn moeder is Russisch, m'n vader is Nederlands. Ben in Rusland geboren M'n man is half Frans half Portugees. Verder hebben we nog Zwitsers, Italianen en Amerikanen in onze families
Heel Nederlands. Alleen mijn oma is in Duitsland geboren, omdat ze daar tijdelijk woonden. Verder allemaal Nederlanders, zowel aan mijn vaders als moeders kant. Mijn man ook overwegend Nederlands, maar een prutje Iers en Frans bloed. We zien er ook erg Hollands uit allemaal.
Ik nederlands en mijn partner ook nederlands. (als ik al die leuke exotische roots voorbij zie komen zijn wij maar een saai stel )
Ik ben 100% Nederlands en mijn vrouw 50% Indonesisch en 50% Nederlands. Wij gaan te zijner tijd beginnen met KID en willen dus het liefst een donor die ook half Indonesisch is zodat het kindje toch ook een kwart mee krijgt
Ik ben half Papoea en half Nederlands. Hier ook Joodse roots, het was bij ons ook een familie geheim. Verder voorouders uit Tahiti en Duitsland.
Haha welnee joh, van wie heb je die informatie gekregen? Ben je wettelijk getrouwd? Liefst ook islamitisch..? Gewoon de bewijzen van jullie huwelijk meenemen. Je gaat sowieso eerst naar de ambassade in Den Haag om je visum aan te vragen. Als je je visum hebt ontvangen dan kan je gewoon samen naar Iran toe met je Nederlandse identiteit. Mijn schoonbroers zijn niet eens getrouwd met hun vriendinnen en die nemen hun vriendinnen ook mee naar Iran Toevallig zit een van mijn schoonbroers nu in Iran met zijn Nederlandse vriendin. Ze maken een kleine rondreis langs de bekende steden. Ik zou echt niet voor een Iraans paspoort kiezen. Zeker niet als je er bijna niet komt.. Ik heb zelf ook geen Iraans paspoort (bewust) en reis ook samen met mijn man door Iran.
Leuk! Klopt, ze leren Farsi op school en van huis uit Azeri. De oudere generatie spreekt geen eens Farsi haha. Mijn oma kon geen woord Farsi.. Uit welke stad komt je man?
Mijn vader heeft ooit stamboomonderzoek gedaan. Van zijn kant ben ik Fries, hij is echt een rasechte. Alle generaties die hij kon terugvinden, kwamen uit Fryslân. En van mijn moeders kant ben ik 'gewoon' Nederlands.
Mijn opa was half italiaans... dus dan ben ik dat voor 1/8 toch? Je ziet er helaas niets van... ben super blond met blauwe ogen word gelukkig wel snel en intens bruin en verbrand ook bijna nooit (denk dat ik dat heb van dat kleine stukje italiaanse bloed). Voor de overige 7/8 een oer hollandse ras amsterdammer en mijn man ook voor de volle 100%.
Ik heb zelf stamboomonderzoek gedaan... Mijn familie woont al 500 jaar in de plaats waar ik woon , vreselijk saai!! 100% hollands dus. Mijn man is Brabants, wij hebben regelmatig last van cultuurverschillen
Bij iemand die bijv nog minder dan een kwart Indisch is (ik noem nu deze afkomst maar dat geld dus voor alle afkomsten), zie je er eigenlijk nauwelijks nog iets van terug. Maar hij ziet er echt uit als een half bloedje, hij is net zo getint als mij, donker bruine haren en bruine ogen. Je kan echt aan hem zien dat hij Indisch bloed in zich heeft zitten terwijl het eigenlijk nog maar amper iets is. Mijn ander twee jongens hebben donkerblond haar haha! De ene met blauwe ogen en de ander met bruine ogen.
Tabriz. Mijn schoonmoeder kon ook geen Farsi en laat dat nu de taal zijn die ik heb geleerd had ik er nog niet veel aan. Maar de rest van de familie is tweetalig.
Ik ben half Spaanse /half Nederlandse, man is 100% Nl. Dochter is van een Spaanse donor, dus dat maakt haar ook half Spaans/ half NL