Ik doe op het moment niks, en mijn vriend is zelfstanding in de Tuinbouw,Bestraten,Tuinen aanleggen,Kraanwerkzaamheden enz.
Ik werk als management assistent bij een farmaceutisch bedrijf in NH en mijn vriend is inspecteur on/offshore. Dus regelmatig op diverse boorplatformen te vinden. Heerlijke mama en dochter tijd samen. Is maximaal een week.
Mijn man is telefonisch verkoper/ afspraak maker en ik ben thuis bij de kinderen (geef thuisonderwijs) en werk enkele uren in de avond en nacht als chatoperator
Ik ben 24/7 moeder, en daarnaast universitair docent en onderzoeker. Mijn vriend is 24/7 vader, werkt bij een poppodium en doet een deeltijd HBO-opleiding.
sinds eind vorig jaar wederom thuis om mijn lijf weer op orde te krijgen, ga nu definitief de rolstoel in, ik hoop half volgend jaar weer te kunnen werken. Dan zitten de kids allebei op school en ben ik waarschijnlijk genoeg gewend en weten we zeker of ik uitbehandeld ben. Ik was financieel administratief medewerker/ stukje personeelszaken en alle andere administratieve dingen bij een klein technisch bedrijf. Man is ict' er. ikzelf zou heel graag hbo sociaal juridische dienstverlening gaan doen, maar of dat gaat lukken gaan we nog even bekijken/ afwachten.