wat vragen over temperaturen

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door Ketjapmanis, 8 mrt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ketjapmanis

    Ketjapmanis Actief lid

    11 nov 2015
    222
    113
    43
    Dag dames,
    Ik heb een paar vragen, hopelijk kunnen jullie me helpen:
    - ik zie bij de zwangerkaartjes, dat de temperatuur lijkt te stijgen na de ovulatie, klopt dit of beeld ik me dit in (op innestelingsdip na)
    - gele lichaamdip zie ik maar heel weinig bij die kaartjes. Deze is een paar dagen na ovulatie. Is er een verband tussen het ontbreken van een dergelijke dip en zwangerschap?
    Hopelijk kunnen jullie mij wijzer maken :)
     
  2. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.997
    15.618
    113
    Nabij Utrecht
    1) ja je temp moet met minimaal 0.3 graden stijgen en hoog blijven na je ei..... doet ie dat niet dan heb je geen ei gehad.

    2) nee er is geen verband tussen het gele lichaamsdip (of ontbreken ervan) en een zwschap.
     
  3. Ketjapmanis

    Ketjapmanis Actief lid

    11 nov 2015
    222
    113
    43
    Dank! even aanvulling op vraag 1: hij lijkt bij de zwangeren op een gegeven moment nog wat verder te stijgen na de eerste stijging na ovulatie. klopt dat?
     
  4. manaolana

    manaolana Niet meer actief

    Bij mij is mijn temperatuur in de maand dat ik zwanger was niet hoger geworden dan andere maanden dus dat hoeft zeker niet.
     

Deel Deze Pagina