Hallo iedereen Dus, 11 juli was mijn NOD, testen gedaan, 4 dagen achter elkaar.. en elke test was er een vaag streepje te zien. Een streep is een streep toch, mijn partner kon de streep ook zien met wij helemaal blij natuurlijk. En vandaag in 1 keer, zeurderige buikpijn en ja hoor, bloedverlies.. Maar het is niet echt menstruatie pijn, en ook niet zoveel bloedverlies als al mijn andere menstruaties.. Heeft iemand dit wel eens meegemaakt? ik zit te twijfelen om nog een test te doen, en wanneer zou ik die dan doen? Een streep is een streep toch?! Groetjes
ben je veel bloed verloren en was dat helder rood van kleur? het kan natuurlijk ook innestelingsbloed zijn....maar als we realistisch zijn kan het ook een miskraam zijn. een streepje is idd een streepje dus is er wel sprake van een zwangerschap! je zou morgen ochtend weer kunnen testen met ochtend urine maar ook al is het wel een miskraam zal je waarschijnlijk nog steds positief testen.... laat je het nog even weten? ik duim voor je voor innestelingsbloed!!
Liepen je testen wel op? hCG moet bij een gezonde zwangerschap namelijk iedere 48 uur verdubbelen. Dus de streep moet op dag 3 beduidend donkerder zijn dan op dag 1. Een streep is een streep geldt niet altijd. En streepjes die niet gelijk blijven of zelfs aflopen, zeker in combinatie met bloedverlies, zijn helaas geen goed teken... Heb je een foto van je testen? Dan kunnen we met je meekijken. Ik hoop op een goede afloop voor je!
Sommige testen geven wel een vals streepje.. Heb je dezelfde testen gebruikt of verschillende? Heb je een foto van de testen?
Streep is een streep gaat zeker niet altijd op. Kwamen de strepen binnen de tijd, duidelijke kleur (dus niet grijs) en waren ze goed waarneembaar?
Een vriendin van mij had dit onlangs ook. Steeds een streepje, maar redelijk licht en niet oplopend. nu heeft ze een miskraam gehad. Begon met bloedverlies ook. Hoop voor jou dat dit niet het geval is, maar een streepje moet wel echt gaan oplopen.. dokter raadplegen?
Bedankt iedereen voor de reacties, Ik zal vandaag een test halen en nog eens kijken. De streepjes werden niet echt heel donker maar wel steeds donkerder.. maar ook niet veel.. Het bloed is wel gewoon rood, maar wel veel minder dan mijn menstruatie normaal.. Vandaag opgestaan zonder buikpijn / klachten en het bloed is ook al de helft minder geworden.. ik ben benieuwd, toch maar even aankijken vandaag en toch nog een test halen. ik had 2 testen gedaan van huismerk coop, en die 2 van kruidvat 5.. laatste was het duidelijkst.. Duimen maar...
Als die test wat je nu straks doet nog licht is moet je je verloskundige bellen of je gyn en laten kijken na een bbz wanneer heb je echo want zo begonnen de testen bij mij ook en heb er twee gehad bbz
Vanochtend test gedaan en nogsteeds zo licht. Verloskundige gebeld, over 2 weken echo omdat ze het dan pas zouden kunnen zien. Fingers crossed
laat anders bloedprikken, dan weet je gelijk meer, als je dit over paar dagen herhaald, moet er een duidelijke stijging zijn. succes
Een streep is een streep maar ook na een miskraam kan een test nog een periode positief uitslaan. Dat het streepje nog steeds licht is en je helderrood bloed verliest klinkt niet positief. Hoe het goed in de gaten en ga zodra je heftige buikpijn krijgt naar de dokter.