Een blouse v petrol en een blouse v Jack and Jones voor mijn man met 70 procent korting. En voor 90 euro kinderkleding voor mijn zoontjes, jas, bodywarmer, shirts, vesten, broeken etc wat allemaal met 75 procent korting was.
De plaatselijke kringloop Waar ik eigenlijk maar voor 1 ding naartoe ging wat ik ook nog eens niet kon vinden, maar ja...
Mijn koopje was de korting bij Bristol omdat de winkel verbouwd is. Dus nieuwe gymschoenen, rugtassen, sportbroekje (afgeprijsd en dan nog eens extra korting eroverheen) en nieuwe schoenen voor oudste zoon voor leuke prijs. Moest het toch hebben dus was mooi meegenomen dat er nog extra korting af ging.
De markt! Met deze week oa een hele schaal sharonfruit voor een euro, een stuk of 5 mango's voor een euro, 5 avocado's voor een euro, wilde perziken voor een euro per kilo, vijf gele courgettes voor een euro, grote zak kastanjechampignons voor een euro... Loving it!
Michael kors hakken in de sale met 70% en een stoere politie quad voor 40 euro voor het zoontje van mijn vriendin besteld. Quad viel goed in de smaak! De hakken waren helaas te groot dus die heb ik vandaar retour gestuurd
die markt is vast niet hier!!! zogauw hier 2 mangos voor 1 euro te verkrijgen zijn weet je zeker dat je 1 mango meteen in container kan mikken..
een roestvrij stalen rookoventje voor op de BBQ... normaal 33 euro, nu afgeprijst voor 8 euro bij de plaatselijke blokker die gaat verbouwen.
Gister: online bij Ziengs, 20% korting bovenop de sale prijs. Sandalen voor zoontje gekocht van Shoesme. Normaal 59,95 nu 31,-.
Baby tuinbroekje, mouwloos shirtje en korte broek voor 16 euro. Onze eerste aankopen voor ons zoontje (ff genieten). Winkel onbekend voor mij, en jullie kennen het ook niet, ik woon in Spanje
Voor zoonlief Gaastra trui, Gaastra fleece jack, pepe jeanse vest, Play spijkerbroek, 2 t-shirts van Pepe Jeans en 1 van Hugo Boss (t-shirts alvast voor volgende jaar)bij Topshelf 5 halen = 2 betalen afgeprijsde artikelen! Voor iets minder dan 80 euro 😃😃😃
Dat is jammer... De markt hier heeft heel veel B keus, wat de supermarkt niet haalt omdat het te klein is bijvoorbeeld, kromme komkommers, verfrommelde paprika's enzo. Maar hey, hoe vaak gebruik je een komkommer anders dan in stukjes/reepjes/plakjes? Ook zijn er veel restpartijen die al vrij rijp zijn of dingen met plekjes. Volgens mij is een groot deel ook onverkocht uit de supermarkt. Dat is iets meer opletten, maar ook het mindere spul is vaak prima voor je soepjes en smoothies! Mijn schaaltje mango's bevatte er niet 5, maar 8 met een plek. Twee te rijp en beurs om nog te gebruiken, de beste hebben we zo opgepeuzeld en de andere 5 zijn gestaafmixerd. 800 ml verse mangopuree, heeeeeerlijk!
Grappig dat het marktaanbod zo uiteen loopt. Ik ga echt nooit, omdat ik hier het gevoel heb dat je daalder een gulden waard is zeg maar. Of moet ik soms eind van de dag gaan?