Ja, die vond ik ook leuk. Ook een zomerzotheid van Cissy van marxveld. Vond sowieso die oudere meisjes (en jongens) boeken erg leuk.
Ik las (en lees) heel veel kinderboeken. Ik begon met Wipneus en Pim, daarna Paul Biegel, Thea Beckman, en Levende Bezems van Liza Tetzner (of zo) is ook lang favoriet geweest. Mijn favoriete kinderboek is nu al heel lang 'Torenhoog en mijlenbreed' van Tonke Dragt. Heksenkind en Juniper staan hier ook in de boekenkast . Nu ga ik de andere reacties lezen, wat een leuk topic zeg .
Wat een goed topic! Van mijn lievelingsboek weet ik de naam niet meer!!! Het ging over een jongen en een meisje die in een kast door een spin gebeten worden, hierdoor belanden ze in een betovernde wereld. Weet iemand welk boek ik bedoel??
leuk! ik had een lievelings boek maar ben de titel ff vergeten. zeer frustrerend!! Dacht dat hij Razor heette ofzo iets. gaat over een jongetje dat weg loopt van huis en een ehh ja.. hoertje tegen komt achter het station, ze worden vrienden (geen rare dingen ofzo hoor ) en die 2 beleven heel veel. Speelt ook een oudere (zwerf?) man in die iets met 'hoff' heet, en de 2de f is voor 'foetsie' dat is wat ik me kan herinneren. tis een kinder boek maar wel voor de wat oudere (12jaar dacht ik) Weet iemand hoe dit boek heet??
Ik las vroeger heel veel, maar "de geheime tuin" (secret garden) en "het oneindige verhaal" zijn me het best bijgebleven. De Hobbit en de boeken van Thea Beckman ook. Heerlijk, die uurtjes wegdoken in een stapel kussens! Ik verlang er nog wel eens naar. Ik lees trouwens nog steeds kinderboeken . De boeken van Cornelia Funke (de Inkheart-serie) en de boeken van Paolini (Eragon-serie) zijn hier favoriet. Jammer alleen dat ik ze destijds in het engels heb gekocht... dan zal ik ze opnieuw in het NL's moeten kopen voor onze meid. Ik kijk nu al uit naar voorlezen!
Ik lees ook nog best veel 'kinderboeken' en young adult series. De Percy Jackson reeks van Rick Riordan, de darkest powers reeks van Kelley Armstrong, de virus reeks van Kathy Reichs. Heb laatst ook de Thule boeken van Thea Beckman herlezen. Echt heel leuk
Geweldig!! Mijn vriend en ik hebben ze stukgelezen en er in bed hard om gelachen als we weer iets grappigs tegenkwamen. Ik schaamde me er vroeger wel voor dat ik in de trein niet de nieuwe biografie van Bill Clinton aan het lezen was, maar de boeken Harry Potter. Ach.... ik heb maar bedacht dat het me een interessanter mens maakt . Als mensen willen weten hoe slim ik ben moeten ze maar niet in mijn boekenkast kijken.
Heb je de nieuwe serie heroes of olympus ook gelezen? Er zijn nu 2 boeken van uit. Daarin gaat het verhaal eigenlijk verder. Zo stom dat ik nu weer een jaar moet wachten op een boek!
Ja! Ze staan al klaar in de boekenkast. Ik was begonnen met zijn serie over de Egyptische goden. Ik weet alleen de titels even niet meer.... het begint ermee dat papa de Egyptische afdeling van de Britse Museum van Oudheden opblaast en er vervolgens een hoop goden boos zijn