Lieve meiden van het forum, dit kwam mij gister onder ogen door een vriendin. Het is zondag, je twee kindjes zijn lief aan het spelen, er staan ships en nootjes op tafel en dan gebeurt het ondenkbare... je kindje van ruim 2 en half verslikt zich in een pinda... de trauma helikopter neemt je kindje mee en een paar dagen later is alle hoop vervlogen en is je kindje er niet meer... een nachtmerrie Dit is in een dorp hiernaast gebeurt! Een nachtmerrie natuurlijk voor de familie, dus met de feestdagen die eraan komen en de hapjes en dingetjes op tafel, let alsjeblieft op je kindjes!!!! Het kan iedereen overkomen ook ons, en het heeft mij dan ook heel diep geraakt aangezien ik zelf 3 kleine kindjes heb. Kleine Tim ik kende je niet persoonlijk, maar jij bent nu een klein sterretje daarboven, rust zacht!
Wat verschikkelijk!! Wat erg voor de familie en vrienden! Ik heb vroeger door pinda''s een hele lange tijd een slikfobie gehad! (van mijn 3e tot mijn 6e durfde ik niks te eten waar ik in zou kunnen stikken) Mijn kinderen mogen ze ook niet even van mij..
Ik vondt het zo verschrikkenlijk toen ik het hoorde, het kwam zo dichtbij zowiezo omdat het in de buurt is, maar omdat ik zelf 3 kindjes, de oudste is 3,5 jaar en de jongste 5 maanden heb. Ik heb dit jaar dan ook geen kleine nootjes/pinda´s voor op tafel gehaald! Dat je op deze manier je kindje moet verliezen, door het *simpel* verslikken in een pinda
Pinda's zijn heel gevaarlijk voor kleine kinderen. Ik haal ze uit voorzorg niet in huis. Mijn moeder was er vroeger (jaren'70 pindatijd) altijd al panisch voor dat ik een pinda zou eten dus dat is er wel goed bij mij ingepeperd. Zielig verhaal Arm kindje en arme ouders
Wat verschrikkelijk zeg. Ik moet heel eerlijk zeggen dat ik Jorja wel eens pinda's laat eten. Uiteraard blijf ik er dan wel bij tot ze 'm op heeft, voor het geval ze zich zou verslikken.
Ja vreselijk hoor, mijn grootste nachtmerrie Maar toch staat dit natuurlijk niet op zichzelf. Iedereen kan stikken in iets. Ik ga in het nieuwe jaar kinder ehbo volgen. Niet dat je het dan kunt voorkomen maar je weet wel beter wat je allemaal kunt doen. vreselijk bericht
Goede tip voor de moeders die hun kindje pinda's willen laten eten. Wacht met het eten van pinda's tot!!!..... Je kindje met zijn rechterarm over zijn hoofd met zijn rechterhandje zijn oor aan kan raken.. Er zit een bepaalde logica in die ik even vergeten ben. Maar misschien een tip voor jullie!.
mijn man heeft in het ziekenhuis gelegen omdat hij een pinda had gegeten. (3 jaar) het was in zijn long terecht gekomen.. toen de pinda uit de long was verwijderd.. moest hij nog een tijdje blijven. Waarom wete ik iet precies, maar volgens mij is het, doordat er op een pinda olie zit.! en dat is niet goed zijn voor een long (denk ik) hij heeft volgens mij een jaar lang in het ziekenhuis gelegen,,, Wat een nachtmerrie. hier komt dus ook geen pinda in huis
van mij krijgen ze ook geen pinda's net als lolly's en kauwgom daar heb ik ook zoooooooooo hekel aan. Ben er als de dood voor dat ze er in blijven hangen!
Jeetje wat verschrikkelijk als je zoiets mee moet maken. En dan gewoon om een pinda . Dit is ook de rede dat ik ervoor zorg dat kindjes niet bij pindas kunnen, die staan altijd hoog op de tafel of sta tafels. Jeetje verschrikkelijk, door deze berichten ga je toch extra opletten.
Oja lolly's ook al zo gevaarlijk. Kindjes van vrienden van ons, net zo oud als mijn dochtertje 2 jaar. Die krijgen lolly's en die rennen er zo mee door de kamer. Geen denken aan dat onze dochter een lolly krijgt. Ik vindt het doodeng.
oeh dan ben ik waarschijnlijk een hele slechte mama maar krijg krijg de oudste gewoon pindas in de vorm van choco pindas of borrelnoortje zie daar echt het probleem niet in?? maar waarschijnlijk is het naief van mij uit denk ik.