Goed idee! Misschien dat er daar nog een tip uitkomt? WWJK: heb een productieve werkdag tot dusver! Heb 8.30u niet gehaald, was nochtans om 8.07u vertrokken thuis. 't Is op dat uur gewoon immens druk, een groot verschil met een kwartier later. Vroeger vertrekken wordt nog een grotere uitdaging. Vanmorgen werkten de kindjes ook flink mee. Heb nu alvast een hoop kleurplaten afgedrukt en wil straks met ze versieren voor Halloween. Ga nog een kleurplaat zoeken en wil die dan beplakken met playmaïs. Kunnen ze ook een nieuwe emmer vragen aan de Sint want de huidige is bijna op
Nu is er gek genoeg niks aan de hand. 7:00 had hij alles onder gepoept en daarna gewoon gaan slapen. Maar toen was Niels weer bezig. Zo raar. Volgende week de ka weer staan. De diëtiste en het bureau. We gaan weer meemaken. Ontlasting is niet dik ofzo maar kan wel maarzo 12-24 uur duren voor het komt.
Nijntje: als het kma zou zijn lijkt het me ook dat hij er altijd last van moet hebben. Maar niet paar dagen wel, paar dagen niet. Kwam trouwens deze test tegen, misschien heb je het al gezien: Doe de test - Wat is koemelkallergie? - Nutricia AMN
@Mitsy heej welcome back :d hoe is het? @nijntje oef dat lijkt me erg lastig zeg.. @Mommy slaapse @hier zo boodschapjes weer binnen, lekker wisselvallig weer, straks nog even wat halen en verder denk ik dat we lekker binnen blijven
Hier beetje lui. Cay slaapt,was samen met jaim op bed gaan liggen, zelf 10 min geslapen en jaim ligt ook te slapen. Wilde vanmiddag even naar action maar t regent nog. sowieso even avondeten halen straks.
Lekker mamachantal Mommy slaapze Nijn84 goed bezig! nijn1990 afwachten dan maar.. Jar is spelen bij klasgenootje studiedag was dus vrij oppaskids in bed had lekker pannenkoeken gebakken heb beneden de boel aardig netjes moet boven nog doen maar ff wachten tot oppaskids wakker zijn.. is zo weer 3 uur.. Hier ook heel wisselvallig nu schijnt de zon en net hoosde het.. dan maar ff relaxen ben bezig om een bakfiets te kopen heb 2 duo wagens gehad / gekregen alleen die wielen knappen er steeds af heel vervelend geen rijden mee een koopje deze alleen die man reageert niet echt op mn mails althands mij niet snel genoeg haha staat ook geen tel nr bij .. anders kan ik em morgen ophalen is een dorp verderop 50 min fietsen kan ml mee kijken en me afzetten en kan ik zo terug fietsen met bakfiets misschien reageert ie later nog vandaag
Dani: Oh wat leuk, alle kids in de bakfiets Dan zou je wel gelijk je beweging hebben morgen als je hem zou kunnen ophalen Anders even om een telefoonnummer vragen? Manlief is ook niet van reageren via mail, die vraagt dat ook steeds. Jammie, pannenkoeken! Had mijn zus gisteren ook voor de kindjes gemaakt. MamaChantal: Iets op het oog bij Action? Nu komen er allemaal van die gezellige dingen binnen voor Kerst. Is er trouwens al iemand naar de film van Maya de Bij gaan kijken? Ben erg benieuwd! Hier komt hij pas in december uit als ik me niet vergis. Wordt weer een uitstapje met beide kids, want ons meisje is zot van Maya Hier regent het nu ook, voormiddag is het nog zonnig geweest. Wilde net wat uit de wagen gaan halen, maar wacht al een half uur tot het stopt en droger wordt
Ja alle kids in de bakfiets er kunnen 4 kids in 2 bankjes een opklapbaar dan kunnen er 2 kids en een maxicosi in ooh zou zo fijn zijn wil em al zo lang ja zodra hij reageerd vraag ik om zijn nummer ze hebben gesmuld van de pannenkoeken en ik ook haha ooh niet goed voor de lijn maar oh zo lekker stopt hier net een busje van aannemersbedrijf en zet 1 parkeerplaats af met rood witte linten?? midden in een rijtje pal voor ons huis vaag zal wel wat komen te staan vandaag of morgen probleem is dat er hier al zo weinig parkeerplaatsen zijn word nog wat..
Leuk een bakfiets! Nee niks op het oog, ff wat herfstspul halen Gisteren (eindelijk) Viënna haar grafsteen geregeld. 100 euro boven budget. Niet helemaal wat we wilden maar wil ons niet in de schulden brengen ervoor. Hiermee zijn we ook wel tevreden. We wilden graag glas,tijdens zws al geweest maar wat we wilden was geloof ik 5000. Nu aangepast naar ons budget
Ik ben maar een beginner met Photoshop. Maar dacht dat het Kalaa was (schreef hier mee en woonde in GB) die er erg handig mee is.
Jammer dat het niet helemaal is wat jullie wilden. Maar ja, het is ook allemaal zo verschrikkelijk duur. Hoop dat het toch een mooi plekje wordt. Heb je ondertussen al je afdrukje op de een of andere manier kunnen krijgen?
Mamachantal fijn dat het nu geregeld is naar jullie zin. nee ben niet echt handig met photoshop man van bakfiets nog niet gemaild We zitten hier met een dilemma ff kort: Jar slaapt al bijna 4 jr op zolder (dakkapel) en al 4 jr word hij wakker als het regent met vlagen gaat het super goed maar dus ook met vlagen niet we hebben alles al geprobeerd vanacht escaleerde het ook weer zo gillen en overstuur om niks.. uiteindelijk heb ik op zolder geslapen en Jar bij ml in bed hebben hem keus gegeven of mond houden en slapen of bij papa maar dan slaapt je broertje op jou kamer en ga jij naar beneden nou dat wil hij echt niet.. dit is mijn grote jongens kamer enz enz hebben nog eens goed met hem gepraat hij vind het gewoon eng zegt hij de regen of dat geluid.. dus nu hebben we ze omgedraaid de jongste naar zolder en Jar naar beneden bij ons op de verdieping. Jar was heel boos overstuur hebben uitgelegd dat we niet boos zijn maar dat wij denken dat dit beter is. nu vind hij het wel oke eens kijken hoe ze vanacht slapen
Nee.. geen afdrukje helaas. Heb ook geen bewijs ofzo dat hij is geweest, geen contract o.i.d. Hoop dat hij zo beter slaapt dani. Hier flesjestijd zo nog maar even slapen
Hier weer een drama nacht. Een tsunami aan spuug. 23:30 laatste flesjes gaan geven en 3:00 lagen we erin. Niels spuugde mijn kant van het bed onder. Hem aan mm man gegeven om te verschonen toen zijn kant nog eens. En had het bed net die middag verschoont. Dus alles opruimen spuugt hij zn eigen bed ook nog onder en vervolgens op aankleedkussen nog een keer. Dus ook vier keer schone kleren aan. Alles nat tot op zn romper steeds. En de rest van de nacht veel gehuild. Zo ongeveer ieder half uur eruit geweest. Hadden nog geprobeerd of hij weer drinken wilde maar hij duwde steeds de speen weg. Ondanks dat ik gisteren heb bijgeslapen nu helemaal gesloopt.
OEF nijn! hij heeft toch medicatie voor reflux? of is dit iets anders denk je? virus? sterkte vandaag hoop dat je nog even bij kan tukken ergens.. Mamachantal wat een mensen bestaan er toch he.. pff Hier heerlijk geslapen kids slapen nog!!! heb ze allbei niet gehoord alleen heeft het vanacht niet (hard) geregend dus tja.. of de jongste hier last van heeft weten we dus niet.. nemen aan van niet dus straks even kortsluiten en een volksverhuizing denk ik haha er staan nog een commode op de kamer van de jongste en de vakken erboven enz die moeten dan allemaal weg.. word vervolgd mn van bakfiets nog niet terug gemaild ga maar op zoek naar adere.. jammer want deze is zo mooi dichtbij anders moet ik aanhanger oid regelen.. fijne dag!
rot zulke nachten, sterkte vandaag! Wel een sterk staaltje karma enne nee..... mijn vent is geen homo hoor Mamachantal misschien kan ik je helpen met ps?